Troll Face Quest Horror 2 Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu61 MB
  • ÜreticiSpil Games
  • Kurulum"troll-face-quest-horror-2-hileli-apkindirsne.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 337 views

Güncelleme Tarihi

Troll Face Quest Horror 2 oyunu troll face oyununun bir serisidir. Bu sefer oynuyacağınız oyun tamamen korku teması üzerine olacak,normalde trollemeye çalışıyordunuz fakat bu oyunda korkutmaya çalışacaksınız. Atmosferi oldukça güzel olan bu oyunda korku dolu maceralar sizi bekliyor. Oyunu herkes biliyordur fakat özet geçmek gerekirse oyunda korku karakterini ters köşe yapıp trollemeye çalışacaksınız.

Yani onun planını uygulamasına izin vermeyeceksiniz. Bunu yapmanız için bölümde bulunan doğru yere tıklamanız gerekiyor. Oyunda bölümler var ve bölümleri geçmeniz bazen zor olabiliyor ve takıldığınız anlar olabiliyor,eğer takılırsanız bölümü atlayabilin diye sizlere Troll Face Quest Horror 2 oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen sitemizden indirerek oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.