Troll Face Quest Unlucky Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu46.5 MB
  • ÜreticiSpil Games
  • Kurulum"troll-face-quest-unlucky-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 158 views

Güncelleme Tarihi

Troll Face Quest Unlucky oyunu ismindende anlaşılabileceği gibi troll bir oyundur.Troll face serilerini daha önce oynadıysanız bilgi sahibi olacağınız bu oyunda yapmanız gereken ortamda troll işler yaparak bölümü geçmek.Bir çok bölüm bulunuyor ve hepsi birbirinden farklı özellikler ve birbirinden farklı istekler bulunuyor.Oyunun yapmanızı planladığı şeyi yaptığınızda diğer bir bölüme geçiyorsunuz ve bölümler ilerledikçe dahada zorlaşıyor.

Troll Face oyunlarının diğer serilerinde başkalarını trollüyordunuz fakat Troll Face Quest Unlucky oyununda bu olmuyor,kendinizi trollemeye çalışıyorsunuz ve ona göre yerlere gidiyorsunuz.Nerde sizi trolleyebilecek bir şey varsa oraya doğru gidiyor ve kendinizi trollediyor.Diğer Troll Face oyunlarından oldukça farklı olan bu oyunu sizde denemek istiyorsanız kilitleri açık bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.