True Skate 1.5.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu114.1 MB
  • ÜreticiTrue Axis
  • Kurulum"true-skate-orjinal-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 620 views

Güncelleme Tarihi

Sizde kaykay kaymayı seviyorsanız ve kaykaya karşı bir ilginiz varsa True Skate oyunun kesinlikle seveceksiniz.Oyunda kaykayı kontrol ediyorsunuz ve bir sürü haraket yapabiliyorsunuz.Oyun sadece tek dokunuşla kontrol edilebiliyor ve parmağınızla birlikte kaykayı haraket ettirebiliyor ve çılgınca haraketler yapabiliyorsunuz.Normal hayatınızda kaykayla ilgilenen biriyseniz eminim True Skate oyununu çok seveceksiniz.Oyunda sadece tek dokunuşla kontrol ediyorsunuz dedik öyle de olsa haraketleri yapmanız için bazı şeylerde yapmanız gerekiyor.Ayrıca fizik kurallarına uygun yapılan oyunda gerçek kaykay kayma zevkini alacaksınız.Oyunda bazı kısıtlamalar var ve bu kısıtlamalar para ile birlikte kaldırılabiliyor.Ayrıca yeni kaykaylar vb. alabiliyorsunuz.Bu nedenle bizde apkindirsene ailesi olarak sizlere True Skate oyununun para hileli apksını sunuyoruz bu sayede kolayca istediğinizi alabileceksiniz.Sizde kaykay tutkunuysanız ve kaykay kaymayı seviyorsanız,hemen True Skate oyununu indirin ve kaymaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Elmas yok bende bana hiç karakter çıkmıyor leon için dua ediyorum çıkmadı insaallah yaparsınız