Ultimate Motorcycle Simulator 2.0.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu102.1 MB
  • ÜreticiTopRacing Games
  • Kurulum"ultimate-motorcycle-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 720 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Ultimate Motorcycle Simulator oyunu tamamen açık dünyada motor süreceğiniz bir oyundur, yani oyunda bir görev mantığı vb. bulunmuyor sadece altınıza motorunuzu alıyor ve şehirde gezintiye çıkıyorsunuz. Oyuna girdiğiniz zaman size trafikli veya trafiksiz olarak iki mod seçeneği çıkıyor siz bunlardan birini seçerek oyuna giriyor ve oyuna başlıyorsunuz. Daha sonrasında ise motoru kullanmaya başlıyorsunuz. Şehir içerisinde isterseniz dağlara çıkabiliyor isterseniz hava limanlarını ziyaret ederek hız testleri yapabiliyorsunuz. Motosiklet tutkunlarının oldukça sevebileceğini düşündüğüm bu oyunu hileli apk ile daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca oyun sadece serbest sürüşten ibaret değil yani isterseniz şehir içerisindeki yarış tekliflerinden tutun diğer görevlere kadar bir çok görevi alarak paralar kazanabiliyor ve altınıza yeni motorlar alarak onları geliştirebiliyorsunuz fakat para hileli apk sayesinde böyle bir derdiniz olmayacak ve oyun içi her şeye sahip olabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.