UNKILLED 2.0.1 Sonsuz Cephane Hileli Apk İndir

GeliştiriciMADFINGER Games
Sürüm:2.0.1
Kategori:OYUNLAR
Boyut:28.9 MB
Dil:İngilizce

UNKILLED oyununda zombileri avlıyorsunuz ve bu oyunda oturduğunuz yerden zombilere saldırmıyorsunuz. Oldukça popüler olan bu aksiyon oyununda yapıcağınız şey belirli bir mekanda size doğru gelen zombileri haraket ederek öldürüyorsunuz. Oyunda sinematik sahneler var ve bu sahneler oyunun aksiyonunu arttırdığı gibide oyunun mekanlarının genelde karanlık yerler olmalarıda oyunun aksiyonunu arttırmış.

Yani kısacası oyunda yapmanız gereken şehiri istila eden zombileri öldürerek ilerliyorsunuz ve artık bütün zombileri öldürdüğünüzde ise göreviniz tamamlanıyor. Oyunda ilerledikçe farklı silahlar ve size yardımcı olacak şeyler elde ediyorsunuz. Oyunda cephaneniz olduğu için sizlere sonsuz cephane hilesini sunuyoruz bu sayede zombilere ateş ederken iki kere düşünmenize gerek kalmıyacak. Sizde hemen bu aksiyon oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Kurulum

UNKILLED oyununun SD Datasını indirin,daha sonra "com.madfingergames.unkilled" isimli dosyayı android/obb içerisine atın ve apkyı indirip kurarak oyunu başlatın.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir