What’s Cooking? Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu40.5 MB
  • ÜreticiPIXIO
  • Kurulum"whats-cooking-hileli.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 120 views

Güncelleme Tarihi

What’s Cooking? oyunu malzemeler ile yeni yeni yemekler yapabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.Oyunda önce basit elinizde olan şeylerle yemekleri yapıyorsunuz,daha sonra ise  kendinizi ilerlettikçe farklı yemekler yapabiliyorsunuz.Oyun başlarda sıkıcı gelebiliyor fakat oynadıkça oyun eğlenceli bir hâl alıyor ve oynadıkça oynayasınız geliyor.What’s Cooking? oyunu tamamen yemek yapma üzerine kurulu bir oyun olmasının yanında,oyunun içerisindeki diğer bir oyunla yemekleri keşfederek ortaya farklı farklı yemekler çıkarma şansınız oluyor.

Oyunda bulmaca tarzı bir oyunda yeni malzemeler ve yeni yemek tariflerini bu bulmacaları çözerek şansınıza öğreniyorsunuz.Eğer sizde bu şekilde yemek yapma oyunlarını seviyorsanız ve farklı bir oyunu denemek istiyorsanız kesinlikle What’s Cooking? oyununu indirip denemelisiniz.Para hileli versiyonu sayesinde oyun daha keyifli bi hâle gelecek.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.