Wobble Frog Adventures 1.0.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu79.2 MB
  • ÜreticiWalaber Entertainment LLC
  • Kurulum"wobble-frog-adventures-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 137 views

Wobble Frog Adventures oyunu bir kurbağayı yöneteceğiniz bir oyundur.Bu oyun için daldan dala zıplamak deyimi iş görür bence bunun sebebi ise oyunda bir kurbağa ile doğru yolu izleyerek bitişe varmanız gerekiyor ve bu yollarda sizi hem zorlu yollar bekliyor,hemde engelli yollar bekliyor fakat siz doğru yerlere adım atarak bu yolları geçip bitişe varmaya çalışıyorsunuz.Oyun küçük yaşa hitap ediyormuş gibi dursada her yaştan insanın sıkılmadan oynayabileceği bir oyundur kendisi.Ayrıca şöyle bir şey var ki oyunda kaybetmiyorsunuz,sadece az puanla oyunu bitiriyorsunuz.Fakat eğer puanınızı beğenmediyseniz tekrardan oynayarak bu puanı katlayabiliyorsunuz.

Fakat kurbağa sadece sağa doğru gidiyor ve bu haraketi değiştirmek için düzgünce haraketler yapmalısınız ve ona göre oynamalısınız aksi taktirde az puan yapar ve çabucak yanarsınız bu yüzden hem fizik kurallarını iyi hesaplamalı hemde haraketlerinizi iyi yapmalısınız.Sizde eğlenceli ve farklı konseptli bir oyun arıyorsanız kesinlikle Wobble Frog Adventures oyununu indirin ve oynamaya başlayın derim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.