World War Heroes 1.10.6 Mermi Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu50.9 MB
  • ÜreticiGame development ltd
  • Kurulum"world-war-heroes-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 572 views

Güncelleme Tarihi

World War Heroes oyunu call of dutye oldukça benzeyen bir mobil savaş oyunudur. Diğer rakiplerine göre oldukça iyi grafiklere sahip bir oyun olmasının yanında diğer detayları da oyunu ön plana alıyor. Oyunu çevrimiçi olarak gerçek oyuncularla oynuyorsunuz ve diğer düşmanlarınıza karşı strateji kurarak savaşıyorsunuz. Oyundaki haritalar, silahlar, bulunduğunuz ortam vb. oldukça detaylı ve kaliteli.

Oynayacağınız haritaların her birinin farklı bir stratejisi ve savaşma mantığı oluyor. Oynadıkça bunlara yavaş yavaş alışarak daha iyi oynamaya başlayacaksınız. Çevrimiçi oyuncularla savaşırken onlardan önde olmanız için sizlere World War Heroes oyununun mermi hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede onların bir adım önüne geçebilir ve galip gelebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.