Wrestling Revolution 3D 1.663 Kilitler Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu53 MB
  • ÜreticiMDickie
qr code
  • Toplam İndirme : 367 views

Güncelleme Tarihi

Wrestling Revolution 3D hileli apk oyunu, güreş yapacağınız bir oyundur. Amerika güreşini daha önce bir kere olsun izlemişsinizdir, bunu oyuna yansıtmışlar tv de bu güreşi izlerken bile heyecanlanan bir nesil olarak bunu mobil platformlarda görmek bizi gerçekten sevindiriyor. Rakiplerinizi bir bir alt edeceğiniz ve hepsini ringde nakavt edeceğiniz bu oyunda her zaman galip gelmeye çalışmak zorundasınız. Grafikleri her ne kadar biraz eskileri andırsa da gerçekten oyun güreş hissini iyi yansıtıyor bu sebeple indirmenizi tavsiye ediyorum.

Oyunda yönettiğiniz karakteri dilediğiniz gibi giydirebilir veya şekillendirebilirsiniz, saç renginden vücut tipine giydiği şortun rengine kadar birer birer karakterinizi kendi zevkinize göre giydirip şekillendirdikten sonra maçlara çıkacak ve ringde rakibinizle karşılaşacaksınız. Maçlarda en önemli kısım kendinizi savunurken saldırı yapmak, stratejik davranırsanız zor olan maçlardan bile kolayca galibiyet alarak ayrılabilirsiniz. Wrestling Revolution 3D kilitleri açık apk sayesinde oyunun içerisinde ücretli olarak satılan şeyleri para vermeden kullanabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ