Youtubers Life – Gaming 3.1.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,78 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu32.1 MB
  • ÜreticiU-Play Online
  • Kurulum"ytlife316mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.806 views

Youtubers Life – Gaming oyunu şuanda google play mağazalarında karşılaşabileceğiniz en iyi youtuber simulator oyunlarından birisidir.Oyun içerisinde normal hayatınıza devam ederken çekimler yapıyor ve bu çekimleri youtube’da yayınlayarak para kazanıyorsunuz.Şöyle ki oyun içerisinde normal hayatınız devam ederken bir anda ampülleriniz yanıyor ve youtuber olma fikrini düşünüyorsunuz ve bu fikir kulağa cazip geliyor.Sizde hemen bu işe koyuluyorsunuz ve bu zorlu yolculuğa açılıyorsunuz ve oyunda size bir youtuber’in hayatını gösteriyor.

Oyun sadece böyle değil gerçekten bir çok detaya sahip,100.000 abone plaketi gibi veya konferansa gidip konuşma yapmak gibi oyunda bir çok amaca hitap ediyorsunuz.Yani şöyle ki gerçek hayatta bir youtuber nasılsa sizde o şekilde ilerliyorsunuz ve oyun gerçekten mükemmel grafiklere ve oynayışa sahip.Sizde gerçek bir youtube macerasının içerisine girmek isterseniz Youtubers Life – Gaming oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ