Zombie Castaways 3.5.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu100.7 MB
  • ÜreticiVIZOR APPS
  • Kurulum"zombie-castaways-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 234 views

Zombie Castaways oyunu bir köy kurma oyunudur fakat bu sefer temanız zombi olucak. Egzotik zombi köyü kuracaksınız. Zombiler genelde hep öldürülmek istenen,zararlı yaratıklar olurlar fakat bu oyun onu biraz farklı işlemiş ve zombiler kendi yaşam alanlarını kurup hayatlarını devam ettirmek istiyorlar. Sizde bu zombi şehrinin belediye başkanı gibi bir şey olacaksınız,köyü kuracak ve yaşanabilir hale getireceksiniz. Mobil platformda milyonlarca kişinin indirdiği bu oyunda eğer kendi başınıza bir şeyler yapmaya çalışırsanız oldukça zor oluyor fakat verdiğimiz para hilesi sayesinde köyünüzü çabucak geliştirebiliyorsunuz.

Zombilerin hepsinin farklı görevleri olacak,bazısı tarım yapacak bazısı ise binalarla ilgilenecek. Yani her zombinin kendine göre görevi olacak,sizde bunları yöneteceksiniz. Ayrıca oyunda hasat vb. yaparak para kazanabiliyorsunuz. Zombilerin yaptığı hasattan topladığınız bitkileri vb. satıyor ve para kazanıyorsunuz. Fakat verdiğimiz para hilesi sayesinde buna çok gerek olucağını düşünmüyorum,sizde hemen oyunu hileli olarak indirebilir ve köyünüzü en iyi hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.