Zombie Catchers 1.22.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu78.9 MB
  • ÜreticiTwo Men and a Dog
  • Kurulum"zombiecatchers1220mod-apkndirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.653 views

Güncelleme Tarihi

Zombie Catchers oyunu gerçekten eğlenceli bir zombi oyunudur. Oyunda bir zombi suyu satıcısısınız ve bu suyu yapmak içinde zombileri öldürmeniz gerekiyor fakat bu çok kolay değil fakat eğlenceli. Herkesin bildiği gibi zombiler beyin yerler bu yüzden onlara tuzak kurmak için bir yere beyin bırakıyorsunuz ve oradan uzaklaşıp saklanıyorsunuz. Ardından zombiler o yeme geldiğinde zıpkınınzla onları vurarak onları alıyorsunuz.

Ardından zombi suyunu imal ettiğiniz merkezinize gidip bu suları imal edip satıyorsunuz. Satınca hem para kazanıyor hemde seviye atlıyorsunuz. Ayrıca oyunun Türkçe olması da size avantaj oluyor bu sayede oyunu daha çabuk çözebiliyorsunuz. Sizde hemen oyunu para hileli olarak sitemizden indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.