Zombie Combat Simulator 1.2.4 Kilitleri Açık Apk İndir

GeliştiriciAirBlade Studio
Sürüm:1.2.4
Kategori:OYUNLAR
Boyut:47 MB
Dil:İngilizce

Zombie Combat Simulator oyununda dünyayı sarmalayan zombi virüsünü yok etmeye çalışacaksınız. Oyunda zombiler bulunuyor ve bu zombilerin tek amacı bu virüsü daha fazla kişiye yaymak ve dünyayı ele geçirmek. Fakat bunlara birinin dur demesi gerekiyor,buda siz oluyorsunuz. Kısacası bu oyunda zombileri avlayacaksınız. Oyunun en iyi tarafı ise çevrimiçi oynanabilmesi,isterseniz tek başınıza zombilere karşı durabiliyor veya arkadaşınızla çevrimiçi olarak oynayabiliyorsunuz.

Sadece bir kişiylede değil,zombilerle savaşacak olan takımınızı kurabiliyor ve takımca savaşabiliyorsunuz. Bunun için oyun içinde lobi kurmanız ve arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterli olabiliyor. Sizde eğer bu tarz oyunları seviyorsanız oyunu bütün kilitleri açık olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Kurulum

Kilitleri açık olarak oynamak istiyorsanız öncelikle oyunun SD Data'sını indirin,daha sonra rarın içindeki "com.illusiveray.zcs" isimli dosyayı android/data içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir