Zombie Combat Simulator 1.2.4 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu47 MB
  • ÜreticiAirBlade Studio
  • KurulumKilitleri açık olarak oynamak istiyorsanız öncelikle oyunun SD Data'sını indirin,daha sonra rarın içindeki "com.illusiveray.zcs" isimli dosyayı android/data içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 185 views

Zombie Combat Simulator oyununda dünyayı sarmalayan zombi virüsünü yok etmeye çalışacaksınız. Oyunda zombiler bulunuyor ve bu zombilerin tek amacı bu virüsü daha fazla kişiye yaymak ve dünyayı ele geçirmek. Fakat bunlara birinin dur demesi gerekiyor,buda siz oluyorsunuz. Kısacası bu oyunda zombileri avlayacaksınız. Oyunun en iyi tarafı ise çevrimiçi oynanabilmesi,isterseniz tek başınıza zombilere karşı durabiliyor veya arkadaşınızla çevrimiçi olarak oynayabiliyorsunuz.

Sadece bir kişiylede değil,zombilerle savaşacak olan takımınızı kurabiliyor ve takımca savaşabiliyorsunuz. Bunun için oyun içinde lobi kurmanız ve arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterli olabiliyor. Sizde eğer bu tarz oyunları seviyorsanız oyunu bütün kilitleri açık olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.