Zombie Defense 12.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu48.4 MB
  • ÜreticiHome Net Games
  • Kurulum"zombie-defense-hileli-apkindirsene.com.apk"
qr code
  • Toplam İndirme : 703 views

Güncelleme Tarihi

Zombie Defense oyunu kule savunma oyununa benzer bir oyundur fakat bu oyunda biraz farklılıklar oluyor, örneğin diğer oyunlarda olduğu gibi bazı saldırı şeylerini yerleştirip otomatik saldırması için bırakmıyorsunuz burada yapacağınız strateji oldukça önem taşıyor. Size doğru gelen zombileri geri püskürtmek için askerlerinizi gönderiyorsunuz fakat bunları gönderirken onların nereden ve nasıl geldiğine dikkat etmelisiniz ayrıca askerinizi bir yerden bir yere hareket ettirip planınızı değiştirebiliyorsunuz ve hızlı karar vermeniz gerekiyor.

Oyun ilerledikçe daha da zorlanmakla kalmıyor zombiler ve bölgeler de değişebiliyor, ayrıca oyunda bir çok çeşitli göreve gidiyor ve bu görevlerde başarı elde etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Kule savunma oyunlarını ve zombili oyunları seven arkadaşlarımız için oldukça eğlenceli ve keyifli birazda zor olabilecek bu oyunu sizlere kolaylaştırmak adına para hileli olarak sunuyoruz, sizde hemen indirip oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.