Zombie Frontier 3 Para Hileli Apk İndir

Zombie Frontier 3 oyunu ismindende anlayaşacağınız gibi zombi konseptli bir oyundur.Oyunda zombilere karşı savaş içerisinde olacaksınız.Artık mobil oyunların çoğu zombilerle savaşma üzerine kurulu oluyor fakat bu oyun daha bir gerçekçi ve daha bir aksiyonlu bana sorucak olursanız.İlk olarak şöyle bir sıkıntı var oyunda haraket edemiyorsunuz ve olduğunuz yerden size gelen zombilere karşı kendinizi savunmaya ve zombileri öldürmeye çalışıyorsunuz.Oyun başlarda kolay gelicek fakat bölümler ilerledikçe zombiler daha güçlü hale geliyor ve değişiyorlar bu nedenle oyun pekte sandığınız kadar kolay olmuyor.

Ayrıyetten oyunun en büyük artısıda silah çeşitliliği,oyunda onlarca silah bulunuyor ve hepsi birbirinden farklı ve birbirinden iyi.Oyunda tabanca,tüfek,el bombası yani aklınıza gelebilecek bir sürü silah bulunuyor ve siz kazandığınız parayla bunlara sahip olabiliyorsunuz.Bizde bunu bildiğimiz için apkindirsene ailesi olarak sizlere Zombie Frontier 3 Para Hileli Apk’yı sunuyoruz bu sayede rahatça silahlara sahip olabilir ve zombileri rahatça öldürebilirsiniz.Sizde zombi avına başlamak için Zombie Frontier 3 oyununu indirin ve oynamaya başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Farming Simulator 18 1.4.0.1 Para Hileli Apk İndir

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.