Zombie Gunship Survival 1.4.4 Mermi Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu44.6 MB
  • Üreticiflaregames
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd datayı indirip rarın içinde bulunan "com.flaregames.zgs" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 488 views

Güncelleme Tarihi

Zombie Gunship Survival oyununda isminden anlaşılacağı gibi zombileri avlayacaksınız. Fakat bu sefer zombilere karşı birebir değil uçaktan savaşacaksınız. Kontrol ettiğiniz uçakla birlikte bölümde zombiler nerede bulunuyorsa oraya tüm her şeyinizi kullanarak saldıracak ve zombi kalmayana kadar buna devam edeceksiniz. Kimi zaman farklı olarak görevler verilebiliyor ve sizde bu görevleri yerine getirebiliyorsunuz.

Havada olduğunuz için yenilmez olmuyorsunuz çünkü siz zombileri zaman bitmeden öldüremezseniz zombiler alanı ele geçirebiliyor ve sizde kaybetmiş sayılıyorsunuz. Bu yüzden bütün gücünüzle zombilere saldırmalı ve onların alanı ele geçirmesini engellemelisiniz. Sizde bu tarz aksiyon dolu oyunları seviyorsanız kesinlikle bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca mermi hilesi sayesinde hiçbir zombi sizin karşınızda duramayacak ve kolayca bütün zombileri öldürüp bölümü geçebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.