Zombie Gunship Survival 1.4.4 Mermi Hileli Apk İndir

Geliştiriciflaregames
Sürüm:1.4.4
Kategori:OYUNLAR
Boyut:44.6 MB
Dil:İngilizce

Zombie Gunship Survival oyununda isminden anlaşılacağı gibi zombileri avlayacaksınız. Fakat bu sefer zombilere karşı birebir değil uçaktan savaşacaksınız. Kontrol ettiğiniz uçakla birlikte bölümde zombiler nerede bulunuyorsa oraya tüm her şeyinizi kullanarak saldıracak ve zombi kalmayana kadar buna devam edeceksiniz. Kimi zaman farklı olarak görevler verilebiliyor ve sizde bu görevleri yerine getirebiliyorsunuz.

Havada olduğunuz için yenilmez olmuyorsunuz çünkü siz zombileri zaman bitmeden öldüremezseniz zombiler alanı ele geçirebiliyor ve sizde kaybetmiş sayılıyorsunuz. Bu yüzden bütün gücünüzle zombilere saldırmalı ve onların alanı ele geçirmesini engellemelisiniz. Sizde bu tarz aksiyon dolu oyunları seviyorsanız kesinlikle bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca mermi hilesi sayesinde hiçbir zombi sizin karşınızda duramayacak ve kolayca bütün zombileri öldürüp bölümü geçebileceksiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd datayı indirip rarın içinde bulunan "com.flaregames.zgs" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir