Clean Master Apk İndir
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu13.7 MB
  • ÜreticiCheetah Mobile
  • Kurulum
    • "clean-master-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 963 views

Clean Master uygulaması,kasan telefonunuzu temizleyip daha iyi bir hale gelmesini ve hızlanmasını sağlar.Cihazınız çok dolu ve çok çöp dosyalar var ise en iyi çözüm Clean Master olacaktır.Bir sürü bu şekilde çöp ve kullanmadığınız dosyalar var ve telefonunuz çok kasma yapıyorsa Clean Master’i kesinlikle öneriyorum.Örnek vericek olursam,apk dosyasını indirip kurulum yaptığınızda eğer apk dosyasını silmezseniz o apk orda kalmaya ve alan kaplamaya devam eder.Bu sorunu Clean Master uygulaması ile ortadan kaldırabilirsiniz,sizin için bu ve bunun gibi çöp uygulamaları bulur ve işinizi kolaylaştırır.Apk dosyalarının dışında diğer gereksiz çöp dosyalarıda buluyor ve hızlandırıyor telefonunuzu.

Ayrıca size şöyle iyi bir avantaj sağlıyor,normal şartlarda uygulamaları toplu kaldıramazsınız tek tek kaldırmanız gerekmektedir.Fakat Clean Master sayesinde bu sorunda ortadan kalkıyor,uygulama yöneticisinden istediğiniz uygulamayı toplu bir şekilde seçerek kaldırmanızı sağlıyor ve buda işinizi bi hayli kolaylaştırıyor.Sizde telefonunuzdaki kasmalardan şikayetçiyseniz ve bunların artık canınızın sıktığını düşünüyorsanız Clean Masteri kesinlikle indirmelisiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Spotify 8.6 Premium Full Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.