State of Survival 1.9.20 Para Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu148 MB
  • İşletim Sistemi"state-of-survival-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiKingsGroup Holdings
qr code
  • Toplam İndirme : 3.899 views
program galeri
program galeri
program galeri

State of Survival para hileli apk oyunu, youtube reklamlarında pek çok kez karşımıza çıkan belki de bir çoğumuzun bu şekilde tanıdığı bir oyundur. Oyunun özetini yapacak olursak, kıyamet sonrası hayatta kalan insanlardan birisiniz ve diğer insanların çoğu zombiye dönüştüler, fakat siz kendi grubunuzla hayatta kalmaya çalışan ve bu zombi virüsünden kurtulan insanlardansınız. Görevler yaparak para kazanacak ve kendi üssünüzü kuracaksınız, bu sayede zombilerden korunmaya çalışacaksınız fakat her zaman üssünüz güvenli olmayabiliyor sürekli geliştirmeniz gerekli.

Zaman zaman zombileri avlamanız gereken görevler olurken, bazen zombi istilasından birilerini kurtarıyor veya başka gruplara dahil oluyorsunuz. Oyunda kısacası kendi hikayenizi yazmaya çalışıyorsunuz diyebilirim, para kazanmak oldukça zor ve zaman zaman etrafta yıkık dökük marketlere girerek oradan kendinize erzak toplamaya çalışacaksınız çünkü kıyamet zamanı olduğundan çoğu kişide para bulunamayabiliyor. Gerçekten aksiyon dolu ve oynayanı kendine bağlayacak bir oyun olan bu State of survival hileli apk oyununu hemen indirmenizi tavsiye ederim, sınırsız para hilesi sayesinde en iyi üsleri kurabilir ve zombilere karşı bu amansız savaşa sizde katılabilirsiniz. Panzehiri bulmaya çalışın ve insanlığı kurtarın.

Oyunu puanla!
[Puan: Ortalama: ]

Yorumlar (6)

YORUM YAZ
  1. Bu oyunda para hilesi yok sanırım modu açmama rağmen olmuyor. Yardımcı olur musunuz. Sorun neden kaynaklanıyor.

  2. Bu oyunun para hilesi yok . Burada hileli demişsiniz ama. Mod açık olmasına rağmen normal oyun gibi düzeltebilir misiniz.
    State of survival

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.