60 Seconds Atomic Adventure 1.3.119  Full Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu95 MB
  • İşletim Sistemi"60seconds13119full-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiRobot Gentleman
qr code
  • Toplam İndirme : 3.691 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

60 Seconds Atomic Adventure full apk oyunu, atom bombasından sonra hayatta kalmaya çalışacağınız bir oyundur. Alarm çalıyor ve siz evinizde size lazım olacak eşyaları alıp sığınağınıza atıyorsunuz ve bunun için sadece bir dakikanız var. Ayrıca oğlunuzu kızınızı veya karınızı seçerek onları da sığınağa gönderiyor ve süre bittiğinde sizde onlarla birlikte giriyorsunuz. Atom bombasından kaçmış bir aile olarak yaşam mücadelesi vermeye başlıyorsunuz. Bir süre geçtikten sonra artık dışarıya çıkmaya ve erzaklarınız yetmediği için yeni şeyler aramaya birilerini gönderiyorsunuz.

Kısacası atom bombasından kaçmış olan bir aileyi hayatta tutmaya ve yardım gelene kadar onların psikolojisinden susuzluğuna ve açlığına kadar her şey sizin elinizde oluyor. Oldukça eğlenceli ve gerçekten çok güzel bir hikayeye sahip olan bu 60 Seconds apk oyununu indirmek normalde ücretli Google Play Store’da 15 TL gibi bir ücreti bulunan oyunu sizlere full apk olarak ücretsiz sunuyoruz bu sayede sizde oyunu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.