8 Ball Pool Para Hileli Apk İndir

8 Ball Pool oyunu profesyonel olarak bilardo oynayacağınız bir oyundur.Oyun içerisinde isterseniz dünyanın dört bir yanından farklı insanlarla istersenizde arkadaşlarınızla bilardo oynayabiliyorsunuz.8 Ball Pool oyununun ismindende anlaşıldığı gibi bilardoyu 8 topla oynuyorsunuz.Oyunun grafikleride bu tarz bir oyuna göre güzel ve oldukça akıcı bir yapıya sahip,ayrıca oynayışıda bir o kadar dinamik ve güzel.Sizde bu tarz bilardo oyunlarını seviyorsanız kesinlikle 8 Ball Pool oyununu denemelisiniz.

Bilardonun mantığı basittir fakat ben yinede ufak bir özet geçecek olursam,oyunda düz ve parçalı olarak 2 farklı renkli top bulunur ve siz o renkli toplardan hangisi sizinse onları beyaz top ile atış yaparak deliklere sokmaya çalışırsınız.Hangi taraf kendi toplarını deliğe sokar ve siyah topuda deliğe sokar ise o taraf galip gelir ve oyunu kazanır.Sizde bu heyecanlı oyunun akışına katılmak istiyorsanız hemen 8 Ball Pool oyununu indirin ve oynamaya başlayın.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.