Armored Squad: Mechs vs Robots 1.9.3 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu73.1 MB
  • İşletim Sistemi"armored-squad-meschs-vs-robots-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiFoxForce Games
qr code
  • Toplam İndirme : 398 views
HEMEN İNDİR

Armored Squad: Mechs vs Robots oyunu çevrim içi oynanan bir aksiyon oyunudur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve rakiplerinize karşı seçtiğiniz robotunuzla aksiyon dolu bir savaşa gireceğiniz bu oyunda internet bağlantınızın olması gerekiyor, satın aldığınız robotu geliştirebiliyor ve daha iyi robotlar alabiliyorsunuz. Onlarca robot içerisinden en güçlüsünü alıp onu geliştirip şekliyle oynayabiliyorsunuz fakat bunlar için oldukça yüksek paralar gerekebiliyor fakat biz sizi diğer oyuncuların önüne geçirebilmek için para hileli apk sunuyoruz.

Oyunda robotların bazıları uzaktan savaşırken bazıları da yakın dövüşte iyiler, siz kendi tarzınıza göre bir robotu belirleyip satın alıyor ve amansız bir savaşa katılıyorsunuz. Sadece sizin değil takım olduğunuz için diğer insanlarında iyi oynaması gerekiyor. Verdiğimiz para hilesi sayesinde herkesin önüne geçebilir ve en güçlü siz olabilirsiniz, hemen indirerek oyunun aksiyon dolu atmosferine adımınızı atın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.