Art of War: Legions 3.3.9 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu101 MB
  • İşletim Sistemi"art-of-war-legions-hileli-apkindirsene.com" dosyasını indirin ve kurun.
  • Üretici10P STUDIO
qr code
  • Toplam İndirme : 929 views
HEMEN İNDİR

Art of War: Legions oyunu komutanlık yapacağınız bir oyundur. Bir orduyu yönetecek ve bu ordunun stratejisini tamamen kendiniz belirleyeceksiniz. Fakat sadece strateji değil, stratejinin büyük ölçüde önemi olsa da askerlerinizin çokluğu ve onlara vereceğiniz eşyalar silahlar da çok büyük önem taşıyor. Her savaş sonrası oyun içi para kazanıyor ve bu parayı ordunuzu genişletmek için harcıyorsunuz, fakat sadece oyun içi parayla değil savaş sonrası düşmandan kazandığınız ganimetlerle de bir çok silaha erişebiliyor ve bunları ordunuz için kullanabiliyorsunuz.

Oyundaki ana amaç oyunun size verdiği görevleri tamamlayarak ordunuzu genişletmek ve dünyaya en iyi komutan olduğunuzu göstermek, bunun için oyun içinde paraya ihtiyacınız var bizde bu sebeple sizlere art of war para hileli apk oyununu sunduk. Bu sayede dünyaya adınızı en iyi komutan olarak duyururken bir yandan da sınırsız paranız olacağı için en güçlü orduya sahip olabilirsiniz. Amansız savaşların olacağı ve ödüllü görevlerin olacağı bu oyunu sizde hemen indirerek ordunuzu yönetmeye başlayın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.