Assassin’s Creed Rebellion 2.7.1 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu663.7 MB
  • İşletim Sistemi"assassins-cred-rebellion-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiUbisoft Entertainment
qr code
  • Toplam İndirme : 835 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Assassin’s Creed oyununu çoğu kişi biliyordur, masaüstü oyuncuları için efsane haline gelmiş olan bu aksiyon dolu suikastçilik oyunu şimdi mobil oyuncuları için android platformlarında da bulunuyor. Oyunda suikast ekibi kuruyor ve size verilen görevleri yerine getirerek grubunuz ile birlikte insanlara suikast düzenliyorsunuz. Oyun grafik olarak biraz çocuksu bir grafiklere sahip olsa da oyunun akşını değiştirmiyor diyebilirim, daha iyisi olabilirdi fakat şimdilik bununla yetiniliyor.

Oyunda birden fazla düşmanla da karşılaşabildiğiniz gibi tek başına savaşacağınız zamanlar da geliyor. Sizin yapmanız gereken bu savaşlardan önce kendinizi geliştirip daha fazla para kazanıp yeteneklerinizi arttırarak gelecek olan güçlü düşmanlara karşı hazırlıklı olmanız ve savaş yeteneklerinizi geliştirmenizdir. Size vereceğimiz para hileli apk sayesinde bu dediklerimi çok kolay bir şekilde yapabilir ve düşmanların korkulu rüyası olabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.