Bike Racing 3D 2.2 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu15.4 MB
  • İşletim Sistemi"bike-racing-3d-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiWords Mobile
qr code
  • Toplam İndirme : 945 views
HEMEN İNDİR

Motorla zorlu bir yarış pistinde ilerlemeye ne dersiniz? engellerle dolu bir pistte siz hünerlerinizi göstererek herkesin beğenisini toplamalısınız.Oyunda yanan çemberlerin içerisinden geçeceksiniz,mayın dolu yollardan geçmeye çalışacaksınız ve daha bir sürü engelle karşı karşıya kalacaksınız fakat hepsini geride bırarak sonuna ulaşmaya çalışacaksınız.Oyunda ters düşerseniz veya karakteriniz ölür ise eğer oyunu kaybediyorsunuz ve checkpoint alanında tekrar başlıyorsunuz ve devam ediyorsunuz.Oyun pekte kolay değil çünkü motorsikleti iyi yönetmeli ve ona göre oynamalısınız aksi taktirde zorlu yolları rahatça geçemezsiniz.

Oyunda zıplama,arkaya eğilme vb. gibi bir sürü özellikte bulunuyor ve fizik kurallarıda oldukça iyi işlenmiş.Oyunda sadece bir motorsiklette yok kendi zevkinize göre başka motorsikletleri alarak oyunu oynayabiliyorsunuz fakat bunun içinde paraya ihtiyacınız var,bu nedenle sizlere para hileli apkyı sunuyoruzki oyun daha kolay bir hâl alsın.Sizde motorla çılgıca haraketler yapmak istiyorsanız kesinlikle Bike Racing 3D oyununu indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.