Boom Beach 40.93 Sınırsız Para Hileli Apk İndir
4/4 - (1 vote)
  • LisansSeçim yapınız
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu100.9 MB
  • ÜreticiSupercell
qr code
  • Toplam İndirme : 69.504 views
HEMEN İNDİR

Boom Beach Apk oyunu android ve ios marketlerinde yer alan ve Strateji oyunlarının başında gelen bir oyundur. Aynı clash of clansa benzeyen fakat daha farklı bir temayla işlenmiş olan bu oyunda rakiplerinize karşı iyi bir plan kuramaz ve kendinizi savunamazsanız büyük bir yenilgiye uğrarsınız. Oyunda hem kendi merkezinizin savunmasını inşa etmeli hemde bir yandan da askeri gücünüzü üst seviyelerde tutup saldırırken stratejik düşünmelisiniz.

Boom Beach oyununun 39.73 sürümünü sizlere hileli apk olarak sunuyoruz, bu sayede milyonlarca oyuncu arasında rekabete girdiğinizde verdiğimiz sınırsız para hilesi sayesinde o oyuncuların önüne geçecek ve onlara asıl patronun kim olduğunu gösterebileceksiniz. Hem aklınızı hem de askeri gücünüzü çok iyi bir şekilde kullanmanız gereken bu oyunu sizde hemen indirip oynamaya başlayın, unutmayın sadece saldırmak değil defansınızda bir o kadar önemli olacak.

Yorumlar (49)

YORUM YAZ
1 2 3

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.