Bubble Witch 2 Saga 1.104.0.1 Sınırsız Güçlendirici ve Can Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu67.1 MB
  • İşletim Sistemi"bubble-witch-2-saga-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiKing
qr code
  • Toplam İndirme : 666 views
HEMEN İNDİR

Bubble Witch 2 Saga oyunu King firmasının yapımcılığını üstlendiği bir oyundur. King firmasının oyunları hep aynı şeyleri birleştirip patlatmak üzere oyunlar oluyor. Normalde candy crush saga tarzı oyunlarda şekerleri yan yana getirmeye çalışıyorsunuz fakat bu seferki oyun farklı, bu sefer bir ateşleyici yardımıyla yukarıda bulunan toplara aynı renk topu atıp topları patlatmaya çalışıyorsunuz. Her topu attığınızda renkler değişiyor ve size 2 tane top veriliyor, siz bunların arasından bir tanesini seçip onu aynı rengin olduğu yere atmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda sadece puan kasıp bölümü bitirmeye çalışmıyorsunuz, size farklı olarak görevler veriliyor örneğin tavanda boşluk açabiliyorsunuz ve sizlerden tavanda boşluk açmanızı isteyebiliyor. Bunun dışında da bir çok görev bulunuyor ve sizlerin bunları yapmanız gerek. Fakat bunları yaparken bazı koşullar var, örneğin zamanınız veya hamle sayınız sınırlı olabiliyor ve bunlar böyleyken görevi bitirmek gerçekten zor olabiliyor. Fakat sizlere vereceğimiz güçlendirici ve can hileli apk sayesinde görevleri kolay kolay tamamlayabilir ve bölümleri geçebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.