Cargo Simulator 2021 Türkiye 1.15 Apk İndir

Versiyon 2021
Geliştirici smSoft
Lisans Ücretsiz
Boyut 155 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk oyunu Türkiye içerisinde kargo tırı süreceğiniz ve şehir gezeceğiniz bir oyundur. Taşımacılık simülatörü olarak adlandırılan bu oyunda Türkiye haritasının olması biz oyun severleri gerçekten sevindiren bir haber, normalde çoğu oyun başka ülkelerde bu tarz oyunları çıkartırken Türkiye haritası ile birlikte biz mobil oyun severlere avantaj sağlayan bu smSoft oyun firması Cargo Simulator 2021 apk indir sayesinde sizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Eğer şehirde tır sürerek taşımacılık yapacağınız oyunları seviyorsanız kesinlikle Cargo Simulator Apk indirmeli ve para hilesi sayesinde yeni tırlar, yeni araçlara sahip olarak oyunu en eğlenclei şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz oyunları seviyorsanız Truck Simulator Ultimate oyununu kesinlikle beğeneceğinizi düşünüyorum.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk

Cargo Simulator 2021 Türkiye ApkPin

Şirketinizi farklı şehirlerde yapılandırarak farklı kargo gemileri bırakmayı hiç hayal ettiniz mi? Eğer evet ise, o zaman burada Kargo Simülatörü 2021 Türkiye Apk‘sını kurmak hayalinizi gerçeğe dönüştürecektir. Sadece şirketinizi en baştan yapılandırın ve bir şirket sahibi olun.
Geçmiş hüviyet bilgilerine baktığımızda, simülasyon oyunları oyuncular içinde popüler değildi. Oyuncular içinde popülerlik kazanmamanın temel sebebi daha azca özelliktir. Ayrıca bu oyunların arasında kullanılan teknoloji eskiydi.

Geliştiriciler gelişmiş 2D vizyonu taktim etmek için ellerinden gelenin en iyisini meydana getirmeye çalışsalar da. Ancak tekrar de, hususiyet ve kaynak eksikliği sebebiyle uzmanlar popülerlik kazanamıyor. Şimdi teknoloji de dahil olmak suretiyle vakit değişti. Bu, grafiksel gösterimin evvelinde olduğu anlamına gelir.

İlgini çekebilir:  Real Steel Champions 2.4.128 Para Hileli Apk İndir

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir

Ayrıca, Jiroskop işlevi aynı halde dahili oyunlarda da mevcuttur. Bu yaklaşım, oyun meraklılarının artık doğru istikamet için sola doğru okları icra etmek istemediklerini gösteriyor. Şimdi telefonu sola yada sağa eğmek mekanik olarak yönü değiştirecektir. Başlangıçta, dahili oyun en kullanışlı Türkiye Haritasını verirken, profesyoneller oyuncunun ilgisini öğrendi. Şimdi 4 hususi u yüklüyorlar. s. a. ayrıca haritalar. İngiltere, Almanya, Brezilya ve Fransa’dan oluşuyor. Şimdi seçim için ayrıca mevcut 4 hususi harita.

Gerçek zamanlı oldukça oyunculu mod da aynı halde dahili oyuna dahil edilmiştir. Bu yaklaşım şimdi ilgilenen insanoğlu kumar arkadaşları ve akraba üyelerinin kendi daire ile bir spor. Artık bunu ev sahibini seçme yada oda seçeneğine üye olma yolu ile yapabilirsiniz. Belirtilen işlevler gibi, inşaatçılar da sporda yeni işlevler ve alternatifler sunmayı planlıyorlar. Ve yeni eklemeler gelen güncellemeler olabilir. Bu nedenle simülasyon video oyunları istiyorsanız o vakit Cargo Simulator 2021 Türkiye İndir‘e koymanızı öneriyoruz.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk Özellikleri

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk ÖzellikleriPin

Daha ilkin de belirttiğimiz gibi, bu, smSoft vesilesiyle geliştirilen miles on line simülasyon oyunudur. Şimdi spor yapmak artık reel zamanlı bir simülasyon deneyimi sunmayacak. Ancak bu oyun, muayyen oyuncuların katılabileceği birincil tecrübeli oldukca oyunculu platform olabilir. Hem internet sitesi barındırma bununla beraber alternatiflere üye olmak kullanışlı bir iç oyundur. Artık oyuncu, sporu kumar canlandırırken hangi seçeneği seçmeye eğilimli olduğu kadar. Oyun bir aslolan yeri seçin daha Metropol bir seçim yapmak zorunda unutmayın. Depolama artı korumanın yapılabileceği yer.

Gamer’ın temel amacı, muayyen gönderi gönderileri elde etmek olabilir. Ardından, enerji kaybı olmadan zamanında sevkıyat yapanları tedarik edin. Gönderiyi faal bir biçimde teslim etmenin muayyen bir hasılat bütçesi sağlayacağını unutmayın. Bu, oyun hesabına gecikmeden yatırılabilir. Daha sonrasında kazanılan nakit, muayyen şehirlerdeki Kamyonlar ve Garajlarla beraber muayyen gadget’ları satın almak için kullanılabilir. Bu, evlenmemiş bir kargonun ücretini düşürecek ve hasılatı en üst düzeye çıkaracaktır.

 • Oyun Uygulamasını buradan indirmek ücretsizdir.
 • Dışarıdan kayıt lüzumlu değildir.
 • Dahili rekreasyon kanalıyla tatbik içi satın alma işlemine erişilebilir.
 • Yatırım meydana getirmeye eğilimli olanlar da bunu deneyebilir.
 • 0.33 Doğum günü tebrik reklamına izin verilmez.
 • 3d artı 2 boyutlu üstün resimler kullanılır.
 • Birkaç katılımcı rekreasyonu için sağlam ağ bağlantısı gerektirir.
 • Ayrıca resimler şayet varsa durgun net sonrasında sorunsuz olabilir.
 • Sporun kullanıcı arayüzü hücresel dostudur.
İlgini çekebilir:  Rebel Racing 2.60 Apk İndir

Sürüş becerilerinin oyun arasında de mühim bulunduğunu unutmayın. Oyun, kamyonu sorunsuz bir biçimde sürmekte başarısız olmuş ve değişik hasarlara niçin olmuş gibi. Daha sonrasında bakım için fazladan paraya mal olabilir. Bu nedenle oyunla ilgileniyorsanız, Kargo Simülatörü 2021 Apk‘yi buradan indirin.

Cargo Simulator 2021 Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Cargo Simulator 2021 Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Yorum yapın