Circular Defense Reklamsız Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu66.2 MB
  • İşletim Sistemi"dairesel savunma-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiPicola Inc.
qr code
  • Toplam İndirme : 237 views
HEMEN İNDİR

Circular Defense oyunu bir kule savunma tarzında bir oyundur fakat bir çok oyundan kule savunma oyunundan farklı bir oynanışa ve konsepte sahiptir. Oyunda, bir balonun patlamamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Balona yaklaşıp onu patlatmaya çalışan rakamlar üzerinize doğru geliyor ve sizde bunları yok ederek balonun patlamamasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Eğer balon patlarsa, bölüme baştan başlayıp tekrar yapmak zorunda kalıyorsunuz ve bu siz balonu koruyana kadar devam ediyor.

Oyunda, balonun üzerine gelen silahların üzerindeki rakamlar o silahın kaç saldırıda yok edileceğini temsil ediyor. Örneğin üzerinde 4 yazılı bir silah varsa, bu o silahın 4 kere vurulduğunda yok edileceği anlamına geliyor. Oyunun alt kısmında bulunan saldırı eşyalarını balona doğru gelen silahlara yakın bir şekilde koyarak balonu korumaya ve diğer silahları yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyun oldukça eğlenceli ve oyunda para vb. faktörler yok oyunun tek sıkıntısı reklam çıkması ve buda sizi oyunu oynarken rahatsız ediyor, bu nedenle sizlere Circular Defense oyununun reklamsız apksını sunuyoruz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.