Criminal Case Pacific Bay 2.34 Mega Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu68 MB
  • İşletim Sistemi"criminal-case-pacifc-bay-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiPretty Simple
qr code
  • Toplam İndirme : 663 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Çocukluğumuzun oyunlarından biri olan Criminal Case oyunu önce kendisini facebook platformunda bizleri karşılayan bu oyun mobil oyuncular arasında da hala popülerliğini sürdürüyor. Dedektiflik türünde oyunları seven kardeşlerim için gerçekten güzel ve gizemli bir oyundur kendisi, klasik sürümünden ayrı olarak bu oyun Pasifik temasını içeriyor ve bu oyuna daha farklı bir eğlence ve güzellik katıyor. Amacınız ise suç mahallinde olan bütün delilleri bulmaya çalışacak ve sizi suçluya götüren en önemli delilleri gözden kaçırmadan ve atlamadan analiz edeceksiniz. Suçluyu bulduğunuzda ise onu polise verecek ve kimi zaman katilleri kimi zamanda hırsızları yakalayacağınız bir oyun olacak.

Oyunda maddi olarak zorluk çekebiliyorsunuz bunun sebebi ise oyun içerisinden örnek verecek olursak enerjiniz bittiğinde daha fazla görev yapamaz hale geliyorsunuz, ayrıca para ve yıldızlarda gerçekten büyük bir önem taşıyor ve verdiğimiz criminal case pacific bay hileli apk sayesinde bütün her şeyi sınırsız olarak kullanabileceksiniz. Siz de suçluları açığa çıkaracağınız ve kendinizi gizemli olaylar içerisinde bulacağınız bu oyunu hemen indirerek oynamaya başlayın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.