Day R Premium 1.709 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 1.709
Geliştirici tltGames
Lisans Ücretsiz
Boyut 158 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Day R Premium apk oyunu, savaşları konu alan bir simülasyon oyunudur. Kendinizi nükleer bir savaşın içerisinde bulacağınız bu oyunda geçen bir savaşın ardından insanlara korkunç bir dünya kalıyor. Sen hayatta kalanlardan birisin ve burada hayatını diğer kişilere karşı devam ettirip hayatta kalmaya çalışmalısın, ayrıca sadece insanlarla değil zombilerle de savaşman gerekiyor. Day R Premium Apk Para Hilesi sayesinde artık oyundaki istediğiniz her şeyi satın alabilir ve bu sayede kolayca güçlenerek oyundan daha da keyif almaya başlayabilirsiniz.

Her zaman ölümle yüz yüze kalacağınız ve mükemmel akisyonlar yaşayacağınız Day R Premium Apk İndir oyununda aksiyon bitmek bilmiyor. Sadece zombilerle değil diğer insanlarla da sürekli savaş içerisindeyken sizin yapmanız gereken güçlenmek kendinize güzel bir yer ayarlamak ve ekipmanlarınızı geliştirmek. Bir çok seveni bulunan bu oyunun Day R Premium apk sürümü çoğu kişi tarafından aranmakta, sizde bu apkyı indirerek para hilesi sayesinde oyunu daha da akıcı ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Day R Premium Apk Android Oyun İndir

Day R Premium MOD APK, yazar tlt Games’in ölüm kalım rpg’sidir. Tüm matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya anlayışınızı ve sabrınızı, mükemmel iradenizi ve kabadayılığınızı, etrafınızdaki bütün gizemleri yaşamak ve çözmek için icra etmek isteyeceksiniz.

Hayat bazen ölümden daha zordur

İlginç olay örgüsü ve açılış

Day R Premium Apk‘daki olaylar Day R Survival oyunuyla aynıdır. 1985’te nükleer çatışma patlak verdiğinde Rusya’daydınız. Rusya onlarca atom bombası attı. Birçok insan radyasyonla yandı ve mutantlara dönüştü, aslında bir telefon oyununda gördüğüm en korkunç zombiler. Hayatta kalan şanslı kişilerden birisin. Ancak bazen hayatta kalmak ölümden daha zordur. Ne de olsa hayatta kalmak için yiyecek, su aramak için her yerde dolaşmak, hatta kendini savunma silahları yapmak için öğeler bulmak ve bir dizi korkunç mutant canavar ve İnsanlara karşı sürekli savaşmak zorundasın. .

Challenge seninki artık hayatta kalmak için en kolay ve yine de mümkün (takım arkadaşlarınızla çevrimiçi oynarken yardımı kullanın veya bu feci amaca, yani savaşa bir çözüm bulun. Ayrıca, hayatta kalanları toplamak ve hepsini düzeltmek için bir maceraya yönlendirmek istiyorsunuz. Rusya. Ama önce Rusya’daki maceranızın geçmiş anılarını gerçekleştirmek için anılarınızı bulmanıza yardım etmelisiniz.

İlgini çekebilir:  Nulls Brawl Ash Hileli Apk İndir - Son Sürüm

Day R Premium, fırça darbelerinin kurşun kalem darbelerinden çizildiği, mutsuz aşk şarkılarının çok fazla gerilim ve tehlikeyi gizlediği arduvaz-kahverengi bir mirasla açılıyor. Gerçek erkek ya da kadın, ıssız bir sokağın ortasında, bir yerde ağrıyan bir bedenle belirdi. Sen kendin artık ne olduğunu anlayamayacaksın. Bu Enternasyonal’i buraya giriyorsunuz. Kalkmanız ve “Yükselt” düğmesine basmanız gerekiyor. Başınız ağrıdığında ancak yine de etrafınıza bakmanız gerektiğinde, “Etrafına Bak” düğmesine dokunun. Her şey çok açık ve dar bir arsa olacak ve her hikayeyi ilginç hale getirecek.

Bu Premium sürümde neler geliştirildi?

Bir önceki oyuna kıyasla Day R Premium Apk Para Hilesi‘nde birçok düzenleme ve yenilik bulunuyor. Amaç, oyunculara mümkün olduğunca fazla konfor ve eğlence getirmektir.

İlk önce yaklaşık silahlar, 2.500 fünyeniz olacak, sadece onları toplamak ve dolaşmak istiyorsunuz. Harita ayrıca eskisinden daha net ve keskin. Haritada işaretlenmiş tüm yerleri ziyaret edebilirsiniz, artık eskisi gibi sınırlı değilsiniz.

Ardından, en belirgin olanı çevrimiçi moddaki iyileştirmelerdir. Artık arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde sohbet edebilir ve gerektiğinde ekip arkadaşlarınızla kaynak alışverişi yapabilirsiniz.

Erkek ya da dişimiz yalnız değil ama Raven adında daha büyük bir yavru köpek arkadaşı var. Raven maceranıza pek yardımcı olmayacak ama en azından sizi daha az yalnız yapacak. İyi bir arkadaşla gitmek, yalnız gitmekten daha iyidir, değil mi?

Menüler, spor aktiviteleri sırasında biriktirilen veya hazırlanan nesnelerden oluşur. Kullanıma göre sınıflandırılırlar: Hayatta Kalma, Aşçılık, Simya, Mekanik, Dikiş, Dövme. Forge aşamasının Premium sürümde yeni tanıtıldığı yer burasıdır. Bu tasnifli depolarda, erkek veya kadınlarınızı çöpe atma endişesi duymadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Day R Premium Apk oynamak zor mu?

Evet, oynaması çok zor, çoğu oyunu orta zorlukta bırakıyor. Açlık, hastalık, zombiler, radyoaktif zehirler, düşmanlar, kötü hava koşulları, canavarlar, vahşi hayvanlar ve ayrıca sporda birçok zor durum sizi bekliyor… Erkek ya da kadın, sanki kalın bir sis tabakasıyla çevrili gibi işleri karmaşıklaştırıyor.

Day R Premium Apk Para Hileli Oyun İndir

Çözüm evet, evet, evet. Bu oyunda hayatta kalma hissi, şimdiye kadar oynadığınız tüm zombileri durduran hayatta kalma video oyunlarından daha fazla arttı. Tehlikeli, öngörülemeyen ve sorunlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Sadece hız veya silahlarla hikayeler anlatmak için yaşamıyorsunuz. Çünkü çevreleme gibi, bu karanlık topraklarda varlığınızı sürdürmek için sınırsız aktiviteleriniz var.

Hikayeyi anlatmak için hayatta ne yapabilirsiniz?

Yukarıda bahsettiğim gibi sporun draft dönemi var diye abartmaktan korkmayın. Ardından, daha karanlık bir eğlence modunda istediğiniz kadar aksesuar kullanabilir ve yine de kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ve zor olsa bile, umuda tutun. İlk gün, yol boyunca epeyce eşya olacak. Onlara dikkat edin, her zaman erkek veya kadın arayın… “Sizin” popülerliktir. Bu maddeler silah yapımında kullanılır. Erkek veya kadının kendileri de birçok özel yeteneğe ve büyük bir mühimmat cephaneliğine sahiptir. Bu adam silahlardan, aletlerden, ilaçlardan, kimyasal deneylerden makinelere kadar 1001 şeyi kendi başına yapabilir.

İlgini çekebilir:  Penny & Flo: Finding Home Para Hileli Apk İndir

Hayatta kalma yöntemleri aslında daha zor olabilir. Bu, varlıklarınızla ancak yanlış stratejiyle ödeyebileceğiniz gerçek varoluşa benzer. Mevsimlerle takas ettiğiniz boşluğu göreceksiniz. Bir bakıma irili ufaklı 2 yüzden fazla şehir ve kasaba ile Sovyetler Birliği haritasına gireceksiniz. Bu mod ileri düzey oyuncular için uygundur.

Super Hard modu için arama her şeyi söylüyor. Sadece eğlence profesyonelleri denemeye cesaret edebilir. Belki siz de deneyebilirsiniz. Neden sınırını bulmaya çalışmıyorsun?

Çevrimiçi modunda, bu youkai dünyasında hikayeyi anlatmak için savaşmak ve yaşamak için çevrimiçi olarak farklı oyuncuların bir parçası olabilirsiniz.

Day R Premium Apk Son Sürüm

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, Day R Premium 1.7.0.9 Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. Day R Premium Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Gerçekçi Dünya
 • Para Hilesi
 • Sonsuz Olasılık
 • Hayatta Kalma Mücadelesi
 • Ücretsiz Oyna
 • Çevrimiçi modu
 • Kurulum kolaylığı

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Day R Premium isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Day R Premium Apk Özellikleri

Day R Premium Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Para hilesi
 • Seviye hilesi
 • Hata iyileştirmeleri

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat Day R Premium Mod Apk sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Day R Premium Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Day R Premium Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Day R Premium Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Day R Premium Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de severek oynadığım Roblox Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan Lili Apk modlarını da indirip oynamanızı tavisye ederim.

Yorum yapın