Drive Ahead! Sports Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu86.9 MB
  • İşletim Sistemi"drive-ahead-sports-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiDodreams Ltd.
qr code
  • Toplam İndirme : 475 views
HEMEN İNDİR

Drive Ahead! Sports oyunu bilgisayarda ismini duymuş olacağını düşündüğüm Rocket League oyununun biraz benzeridir,oyunda arabalarla karşılıklı futbol maçı yapıyorsunuz.Kıscası,oyundaki arabalarla rakip arabalara karşı normal insanların oynadığı maçı arabalarla yapıyorsunuz araba futbolu gibi düşünün.Bir saha oluyor ve 2 tane kale oluyor,siz sürdüğünüz arabalarla topa yön vererek topu kaleye sokmaya ve gol atmaya,galip gelmeye çalışıyorsunuz.Oyunda arabaların yapabildiği haraketler,zıplamak ileri geri gitmektir,şutu zıplayarak atabiliyorsunuz.Oyunda para ile geliştirme puanı alabiliyor veya istiyorsanız sahanızı bütüyebiliyorsunuz.

Geliştirme puanı ne işe yarıyor diye soruyorsanız,arabınızın daha iyi olmasına ve daha hızlı olmasına yani arabanızın performansının artmasında yardımcı oluyor.Oyun Rocket League’nin mobil versiyonu gibi bir şey eğer Rocket League oyununu seviyor ve mobildede oynamak istiyorsanız hemen indirebilirsiniz,ayrıca verdiğimiz para hilesi sayesinde kendinizi daha çabuk geliştrebilecek ve sıkılmadan oynayacaksınız.

1475490265 drive ahead sports ekran goruntusu 2 1475490252 drive ahead sports ekran goruntusu 1 1475490294 drive ahead sports ekran goruntusu 3

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.