Drive Ahead! Sports Hileli Mod Apk İndir

Versiyon 2.9.0
Geliştirici Dodreams Ltd.
Lisans Ücretsiz
Boyut 86.9 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Drive Ahead! Sports oyunu bilgisayarda ismini duymuş olacağını düşündüğüm Rocket League oyununun biraz benzeridir,oyunda arabalarla karşılıklı futbol maçı yapıyorsunuz.Kıscası,oyundaki arabalarla rakip arabalara karşı normal insanların oynadığı maçı arabalarla yapıyorsunuz araba futbolu gibi düşünün.Bir saha oluyor ve 2 tane kale oluyor,siz sürdüğünüz arabalarla topa yön vererek topu kaleye sokmaya ve gol atmaya,galip gelmeye çalışıyorsunuz.Oyunda arabaların yapabildiği haraketler,zıplamak ileri geri gitmektir,şutu zıplayarak atabiliyorsunuz.Oyunda para ile geliştirme puanı alabiliyor veya istiyorsanız sahanızı bütüyebiliyorsunuz.

Geliştirme puanı ne işe yarıyor diye soruyorsanız,arabınızın daha iyi olmasına ve daha hızlı olmasına yani arabanızın performansının artmasında yardımcı oluyor.Oyun Rocket League’nin mobil versiyonu gibi bir şey eğer Rocket League oyununu seviyor ve mobildede oynamak istiyorsanız hemen indirebilirsiniz,ayrıca verdiğimiz para hilesi sayesinde kendinizi daha çabuk geliştrebilecek ve sıkılmadan oynayacaksınız.

İlgini çekebilir:  Pixel Gun 3D v12.2.1 Apk İndir - Hileli Mod

1475490265 drive ahead sports ekran goruntusu 2Pin 1475490252 drive ahead sports ekran goruntusu 1Pin 1475490294 drive ahead sports ekran goruntusu 3Pin

Yorum yapın