Euro Truck Driver 2.3.0 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu231.7 MB
  • İşletim SistemiOyunu para hileli olarak oynamak için,öncelikle SD Data'yı indirin ve rarın içinde bulunan "com.ovilex.eurotruckdriver" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
  • ÜreticiOvidiu Pop
qr code
  • Toplam İndirme : 5.669 views
HEMEN İNDİR

Euro Truck Driver oyununu bilgisayardanda aşina olduğumuz ve çoğu oyuncunun bildiği Euro Truck Simulator’un mobil versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Bu oyundada tır sürüyor ve bu tır ile görevler yapıyorsunuz,görevlerden bahsetmeye pek gerek yok fakat genellikle yapıcağınız şeyler taşımacılık oluyor. Oyuna basit,fazla özelliği olmayan gelişmemiş bir tır ile başlıyorsunuz fakat daha sonra görevler yaparak hem yeni bir tır alabiliyor hemde aldığınız tırı modifiye ederek parçalarını geliştirebiliyorsunuz.

Oyunda 10 dan fazla tır bulunuyor ve bunlara sahip olmak için görevler yaparak para kazanmanız lazım,fakat para öyle kolay kazanılmıyor. Bu yüzden siz istediğiniz tırla bu oyunun zevkini çıkarabilin diye sizlere Euro Truck Driver oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz tırı alabilir ve dilediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.