Farming USA 2 1.68 Para Hileli Apk İndir
3/4 - (2 votes)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu29.4 MB
  • ÜreticiBowen Games LLC
qr code
  • Toplam İndirme : 6.518 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Farming USA 2 oyunu farm simülasyonunu gerçekten sonuna kadar yaşatabilen bir oyundur. Tarım işlerini seven kardeşlerim için kesinlikle önerebileceğim bu oyun diğer oyunlara göre biraz daha zor gelebilir, çünkü ilk girdiğiniz zaman belirli bir görev verilmiyor ve kendiniz öğrenmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda ki çoğu şey sizin elinizde olacak, kimi zaman ağaçlar kesip onları taşıyacaksınız ve kendinize malzemeler yapacaksınız. Hayvan yetiştirmeciliğinden toprak ekip biçmeye her şey sizin elinizde olacak.

Grafikleri biraz basit olsa da oyunun içeriği bu grafiğin açığını kapatıyor diyebilirim. Oyunda  gelir elde etmek kolay değil ve gelir elde edip yeni ve kaliteli iş makineleri almak zorundasınız bu nedenle sizleri düşünerek Farming USA 2 hileli apkyı sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz her şeyi satın alıp parayı sınırsızca harcayabileceğiniz bu apkyı hemen indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.