Football Manager 2020 Mobile v11.3.0 Full Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu608 MB
  • İşletim SistemiÖncelikle Apk indir kısmından apkyı indirdikten sonra Alternatif İndir kısmından obb dosyasını indirin ve rarın içindeki
  • ÜreticiSEGA
qr code
  • Toplam İndirme : 65.221 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Football Manager 2020 Mobile full apk indir, futbol serverlerin gözdesi olan bir menajerlik oyunudur. Oyunda bir menajer olarak takımınızı yönetiyorsunuz, futbol takımınızın her şeyi tamamen sizin elinizde oluyor, alacağınız oyunculardan transferlere kadar her şeyle teker teker ilgileneceksiniz. Sadece bununla da kalmayacak ve oyuncuların gelişmesini sağlayamaya ve onların antrenmanlarını düzenli olarak yaptırarak daha fazla güçlenmesini sağlayacaksınız.

Sizin amacınız en iyi kadroyu oluşturarak takımınıza kendi yaptığınız taktikle sahaya çıkarmak ve sahaların tozunu attıracak o hayal ettiğiniz takımla beraber karşı takımın kalesine golleri geçirerek galip gelmek olacak. Oyun google play platformunda 59.99 TL gibi bir fiyata satılırken sizlere oyunun full apksını ücretsiz olarak sunuyoruz. Hemen indirip oynayabilirsiniz. Futbol sever takipçilerimizin kesinlikle indirmesini tavsiye ederim.

ArtılarıTürkçe dil desteği mevcuttur.

Yorumlar (14)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.