Football Manager Mobile 2018 Full Apk İndir v9.0.3
Rate this post
 • Lisans
 • Dil DesteğiTürkçe
 • Dosya Boyutu16.7 MB
 • İşletim Sistemi
  1. fmm18903sddata-apkindirsene.com.rar dosyasının içinden çıkan com.sigames.fmm2018 klasörünü telefonunuzun ana dizinindeki andorid/data klasörünün içine atın.
  2. fmm18903full-apkindirsene.com.apk dosyasını indirin ve kurun,daha sonrada oyuna giriş yapın.
    UYARI: Oyunun kurulumunu tamamen yapın,data dosyasını indirin aksi taktirde oyun çalışmayacaktır.  
 • ÜreticiSports Interactive - SEGA
qr code
 • Toplam İndirme : 1.843 views
HEMEN İNDİR

Football Manager Mobile 2018 oyununun yapımcılığını ve geliştiriciliğini dünyaca tanınan SEGA stüdyosu tarafından üstlenmiş ve Google Play Mağazalarına giriş yapan ve dünyaca ünlenen bir oyundur.Oyunda klasik menajerlik oyunları gibi amacınız takımınızı geliştirerek rakiplere karşı galip gelmektir.Oyun içerisinde bazı kısıtlamalar oluyor,bu kısıtlamalardan dolayı zaman zaman aksilikler yaşanabiliyor ve oyun zorlaşıyor.Bundan kurtulmanız içinde sizlere oyunun full apk’sını,tam sürümünü sunuyoruz.Bu sayede oyundaki kısıtlamalara takılmadan,istediğiniz takımdan istediğiniz oyunculara sahip olabilme şansını elde ediyorsunuz.Football Manager Mobile 2018 oyununda şuanki v9.0.1 sürümünde oyundaki hatalar giderilmiştir.Oyunun içerisinde türkiye takımları  mevcuttur.Ayrıca Türkçe Dil desteği sayesinde rahatlıkla oynayabilirsiniz.Oyunun Google Play Mağazalarındaki şuan ki fiyatı 29.99TL civarıdır.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.