Gangstar New Orleans 1.9.0L Mermi Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu828 MB
  • İşletim SistemiOyunu bir defaya mahsus google playden indirmesini başlatıp iptal edin, daha sonra "Alternatif İndir" kısmından oyunun OBB Data'sını indirip android/obb klasörünün içerisine "com.gameloft.android.ANMP.GloftOLHM" isimli dosyayı atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.
  • ÜreticiGameloft
qr code
  • Toplam İndirme : 1.477 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Gangstar New Orleans aksiyon macera türünde bir mafyacılık oyunudur. Yapımcılığını Gameloft gibi iyi bir firma üstlendiği için ortaya gerçekten süper bir oyun çıkmış, daha ilk bölümlerini deneyimlediğim de bile oyun kendisine çekiyor ve aksiyonun içerisinde sürüklüyor sizi. Devasa bir açık dünyada geçen bu oyunda zamanı geldiğinde polislerden kaçacak, yeri geldiğinde ise düşmanlarınızı alt edecek ve diğer mafyalarla kapışarak en iyisi olma yolunda ilerleyeceksiniz. Şehrin hakimi olacak ve herkesin sizden korkmasını sağlayacaksınız kardeşlerim. Aksiyonun içerisinden çıkıp tekrar aksiyonun içerisine gireceğiniz bu oyundaki sürükleyiciliği çoğu oyunda bulamazsınız.

Oyunda zaman zaman mermi sıkıntıları yaşayabiliyorsunuz bu da düşmanlarınızın arkasına düşmenize ve yenilmenize sebep olabiliyor, bu yüzden sizleri düşündüğümüz için mermi hileli apk olarak oyunu sizlere sunmak istedik. Bu sayede düşmanlarınızla çatışma halindeyken merminiz hiçbir zaman bitmeyecek ve bu şekilde onları daha kolay alt edebilecek ve şehrin hakimi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sizde Gangstar New Orleans mermi hileli apkyı anında indirebilir ve hileyle birlikte oyunun hakimi siz olabilirsiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.