Google Play Store Full Apk İndir

Versiyon 18.4.45
Geliştirici Google LLC
Lisans Ücretsiz
Boyut 30.1 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Google Play Store Full Apk İndir, android işletim sistemini kullanan neredeyse bütün cihazlarda yer alan bir market uygulamasıdır. Bu uygulamada geliştiricilerin sizlere sunduğu en yeni ve en iyi oyunları görebilir ve hilesiz olarak hemen indirebilirsiniz. Normalde bütün cihazlara kurulu olarak gelse de bazı cihazlarda olmayabiliyor bu yüzden de google play store apk indir‘i sizlere sunmak istedik.

Önceden sadece oyun veya uygulamaları indirebildiğiniz bu google play store full apk artık sizlere sadece bunları değil müzik, kitap ve videolar gibi bir çok şeyi indirmenizi sağlayabiliyor. Ücretli veya ücretsiz bir çok uygulamayı içinde barındıran bu market uygulaması kesinlikle android işletim sistemi olan her telefonda bulunması gerekiyor. Program her şeyi kolayca bulabileceğiniz ve dilediğiniz uygulamayı veya oyunu indirebileceğiniz şekilde tasarlandığı için zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum.

İlgini çekebilir:  Planner 5D - Interior Design Hileli Apk İndir - Kilitler Açık

Google play store’u indirmek tamamen ücertsiz olduğu gibi içerisindeki bazı oyunlar ücretli olabilir fakat ücretsiz milyonlarca oyunu bünyesinde barındıran android telefonlar için olmazsa olmaz play store apkyı indirin.

Yorum yapın