Gradient: DNA Ancestry AI Test 1.10.1 (Dna Testi Uygulaması) Full Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu166.3 MB
  • İşletim Sistemi"gradient-dna-testi-apkindirsene.com.xapk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiTICKET TO THE MOON, INC.
qr code
  • Toplam İndirme : 71.991 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Gradient: DNA Ancestry AI Test Full apk, instagramda oldukça gündem olan yüzünüzü belirten fotoğraflarda dna testi yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Tabi gerçek dna testi değil fakat arkadaşlarınız ile eğlenebileceğiniz ve birbirinizle zaman zaman ufak şakalar yapabileceğiniz bir uygulama fakat tabi sadece bununla da bitmiyor. Uygulamada evet dna testi yapabiliyorsunuz fakat sadece bununla kalmamışlar ve fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz mükemmel bir uygulama haline getirmişler.

İsterseniz fotoğraflarınızı portre haline çevirebilir, veya yeni saç kolajlarını kullanarak fotoğraflarınıza yeni şeyler katabilirsiniz. Sadece bununla da kalmayıp efektleri ve güzellik araçlarını kullanarak mükemmel fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca dna testi uygulaması haricinde bir diğer özelliği ise uygulamada fotoğrafınız hile hangi ünlü sizi seviyor veya siz hangi ünlüyü seviyorsunuz şeklinde testler yapabiliyorsunuz. Uygulamanın bu farklılıkları oldukça eğlenceli bir uygulama haline getiriyor. Sizde hemen gradient full apkyı indirin.

Yorumlar (6)

YORUM YAZ
  1. Dosyayı indir ve kur demişsin kardeşim indirdik kurulmuyor hata veriyor zaten sadece 123 mblık olan gozukuyor

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.