Horizon Chase – World Tour 1.9.26 Kilitleri Açık Apk İndir

Versiyon 1.9.26
Geliştirici Aquiris Game Studio S.A
Lisans Ücretsiz
Boyut 248.5 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Horizon Chase – World Tour Kilitler Açık Hileli Mod Apk İndir Seçeneği

Aquiris Game Studio tarafından tasarlanıp piyasaya sürülen klasik bir araba yarış oyunu olan Horizon Chase- World Tour, araba yarışı seven oyun tutkunlarının ilgisini çekebilecek özelliklere sahiptir. Arabanızla yarış yaparken rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmak ana hedefinizdir. Android platformunun sevilen oyunları arasında yer almaktadır. Araba yarışları tutkunlarının keyifle oyunun içinde hissedeceği bir dünya kurgulanmıştır. Bu sayede oyuna kolay adapte olmanız sağlanır. Rakiplerinizi geçebilmek için büyük bir dünya turuna çıkarak önemli yerleri ziyaret etmeniz gerekir. Araba yarışının yanında keyifli bir dünya turu imkânınız da doğmaktadır.

Horizon Chase – World Tour Nasıl Bir Oyundur?

Horizon Chase- World Tour oyunu ile Dünya turu kapsamında birçok önemli ülke ve yeri görme şansınız bulunmaktadır. Oyunun grafikleri çok güzel tasarlanmış olduğundan araba yarışı esnasında size görsel şölen de sunulmuş olur. Horizon Chase- World Tour 80’li ve 90’lı yıllara yapılan bir gezi özelliği de barındırır. Oyunda kullanılan müzikler, resimler ve araçlar ile retro bir ortam yaratılmıştır. Oyunun ve ortamın keyfini sürerken aynı zamanda farklı bir dönemin etkisine de girmeniz sağlanmıştır. Araba yarışı oyunlarında ve diğer tüm oyunlarda oyunun ve oyuncunun gelişebilmesi için bazı adımları tamamlaması beklenir. Bu oyunda da benzin ve araba değişimi gibi sorunların kolaylaştırılması için oyun içi satın almaların yapılması gerekir.

İlgini çekebilir:  Trials Frontier 7.9.1 Para Hileli Mod Apk İndir

Horizon Chase – World Tour Kilitler Açık Hileli Mod Apk İndir ile Oyunun Keyfini Çıkarın

Oyun sırasında her bir adımın tek tek gerçekleşmesi için zaman ve enerji harcanması gerekir. Araba yarışları sırasında zaman kaybetmeden heyecana devam etmek için yapılabilecek birkaç seçenek bulunmaktadır. Bu sayede oyun keyfiniz durmadan devam eder. Horizon Chase- World Tour Kilitler Açık Hileli Mod Apk İndir seçeneği de bunlardan biridir. Uygulama sayesinde uzun saatler boyunca oyunda kalmanıza gerek olmaz. Kısa yoldan size kolaylıklar sunulur ve siz de araba yarışınızın heyecanına hız kesmeden devam edersiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerçek parayla satın alınması gereken tüm bölümler sizin için açık olur. Açık olan bölümler ile bitmeyen yarışlar ve yeni maceralar sizi bekler.

İlgini çekebilir:  Mental Hospital 4 v2.0 Full Apk İndir

Horizon Chase – World Tour

Oyun için uygulamayı indirdikten sonra normalde kilitli olan arabaların da açık olması sağlanır. İstediğiniz arabayı kullanarak yüksek hız limitleriyle yarışa devam edersiniz. Yarış sırasında uygulama sahibi diğer oyuncuların da sizin gibi avantajlara sahip olacağını unutmayın. Horizon Chase- World Tour oyununu en iyi olan kazansın şeklinde değerlendirmek mümkündür. Horizon Chase- World Tour Kilitler Açık Hileli Mod Apk İndir ile avantajlara sahip olsanız da oyun içinde başarılı olmanın yolu en iyisi olmaktan geçer. Oyunda kullanılan grafikler, müzikler sizi oyunun içinde hemen sokabilecek özellikler taşır. Ayrıca çift parmak kontrol imkânı da avantaj olarak kullanılmaktadır. Horizon Chase- World Tour ses seviyesi de oyundaki diğer özellikler gibi üst seviyede kalitelidir.

Horizon Chase – World Tour Oyun Kurulumu

Horizon Chase- World Tour Kilitler Açık Hileli Mod Apk İndir oyunun kurulumunu yaparken tek link üzerinden dosyayı indirip kurulumu kolayca yapabilirsiniz. İndirmeyle ilgili bazen dosya açılmayabilir bu durumda yeniden denemeniz sayesinde dosyayı açma ve kurulumu tamamlama şansınız olmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra tüm arabaların kilidi açık olarak rahatlıkla sürmenize imkân olmaktadır. Arabanızı keyifle sürerek dünya turunuza başlayabilirsiniz. Rakiplerinize meydan okuyarak birinciliğe doğru sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

“Horizon Chase – World Tour 1.9.26 Kilitleri Açık Apk İndir” üzerine bir yorum

Yorum yapın