Human Fall Flat 1.1 Full Apk İndir
2/4 - (1 vote)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu380 MB
  • İşletim SistemiÖncelikle Alternatif İndir butonunu kullanarak SD Data'yı indirin ve içerisindeki "com.and.games505.humanfallflat" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı kurabilirsiniz.
  • Üretici505 Games Srl
qr code
  • Toplam İndirme : 8.500 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Human Fall Flat oyunu bilgisayar platformlarında oynanıp beğeni toplanınca 505 Games Srl firması mobil platformlarda da oyuncuların karşısına çıkmak istedi. Eğlenceli bir parkur oyunu olan bu oyun parkur konusunu en iyi ve zevkli şekilde işlediği için beğenilen bir oyun. Amacınız ise kontrol ettiğiniz bir karakter ile bulunduğunuz dünya içerisinde parkurları tamamlamak ve bulmacalar çözüp görevleri yerine getirerek en iyi şekilde ilerlemektir. Dünyanın gizemini çözeceğiniz bu oyunda bir çok eğlenceli macera sizleri bekliyor.

Oyunda zıplamaktan tutunmaya bir çok hareketini kendiniz yöneteceğiniz karakteriniz ile birlikte en iyi parkurlara katılacak ve gizemleri çözeceksiniz. Oyun ücretli olduğu için kolayca indiremeyebiliyorsunuz. Google Play’de 41.99 TL fiyatı olan bu oyunu anında human fall flat full apk indir olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.