İnat Box Full Apk İndir – Canlı Ücretsiz Maç İzle

Versiyon 2.2.6
Geliştirici İnat Box
Lisans Ücretsiz
Boyut 71 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

İnat Box Apk İndir uygulaması, bir çok kişinin aradığı ve inat tv olarak bildiği uygulamanın yeni bir versiyonudur. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise, eğer akıllı televizyonunuz varsa bu televizyon sayesinde uygulamayı indirerek canlı ücretsiz maç izleyebilir ve sadece bununla da kalmayıp bir çok dizi, film ve televizyon kalanını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İnat Box uygulamasında netflix, blutv film ve dizilerinden tutun canlı ve ücretsiz şekilde maç izleyebileceğiniz bir çok kanal bulunmakta ve bunu kesintisiz bir şekilde yapacaksınız. Çoğu kişiye böyle bir uygulama gerekli, bunun sebebi de ücretsiz maç izlemek ve diğer şeyler telefon üzerinden pek mümkün değildir fakat bu uygulama bunu mümkün kılıyor ve bu yüzden bir çok kişi tarafından seviliyor ve indiriliyor.

inat box apk indirPin

İnat Box Apk Nasıl Yüklenir?

Ücretsiz maç izlemenin yanında, dizi ve film gibi özellikleri bulunan ve bu özellikleri sayesinde bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan inat box uygulaması için İnat Box Apk Nasıl Yüklenir? sorusu en çok sorulan sorulardan birisidir. Bu sorunun cevabı da aslında oldukça basit, sitemiz üzerinden sürekli olarak güncel tuttuğumuz ve apk dosyasını sunduğumuz için sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edin;

  • Hemen indir butonuna tıklayın.
  • Yönlendiğiniz sayfada 8 saniye bekledikten sonra indirme sayfasına gidin.
  • Apk dosyasını yükleyin.
  • Bilinmeyen kaynak ve uygulamalara izin verin.
  • Apk dosyasının kurulumunu başlatın.
İlgini çekebilir:  Canlı TV izle Kim ve Insta PRO – 2022

Kurulumu başlattıktan sonra yapmanız gereken uygulamanın kurulmasını beklemek, apk dosyası hızlıca kurulacağı için kurulum bittiği gibi uygulamayı başlatarak canlı ücretsiz müzik izleme ve film izleme keyfine başlayabilirsin.

inat box bilgisayara nasıl indirilirPin

İnat Box Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Bilgisayar indirmeniz aslında oldukça basittir fakat bunun için emulator indirmeniz gerekiyor. Herkesin bildiği belli başlı emulatorler bulunuyor, bunların başında ise Bluestacks bulunmaktadır. Bunların dışında ise Memu, Noxplayer gibi emulatorleri bilgisyarınıza indirip kurmalısınız bunun için bluestacks uygulamasını öneririm. Bu uygulamanın setupunu indirip gerekli kurulumları yaptıktan sonra tek yapmanız gereken Bluestacks uygulamasına apk dosyasını kurmak, bunun içinde sitemiz üzerindeki Hemen indir butonunu kullanarak inat box apk dosyasını indirin. Sonrasında ise dosyayı çift tıklayıp açarak bluestacks üzerinde kurulum gerçekleştirebilir ve bu sayede inat box uygulamasını bilgisayara indirebilir ve bu sayede bilgisayarınızdan da kesintisiz canlı ücretsiz maç izleme ve film dizi izleme gibi şeyleri yapabilirsiniz.

İnat Box İndir

İnat box ile inat tv arasındaki farkı merak ediyor olabilirsiniz, aslında ikisi de birebir aynı özelliklere sahip olsa da biri televizyon kullanımı için daha uygundur. Normal inat tv uygulaması televizyon için pek uygun olmadığından dolayı uygulama sahipleri inat box olarak yeni bir uygulamayı piyasaya sürüyor. Sizler için inat box indir linkini sunuyoruz, bu sayede bir çok popüler diziyi ve bir çok filmi izlemeniz mümkün olacak. Ayrıca, sadece bu da değil bunun dışında bir çok şampiyonlar ligi, süper lig, avrupa ligi ve daha bir çok maçı takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bütün bunları kolayca yapabilmeniz mümkün. Alternatif olarak bir çok dizi ve film izleme uygulaması olsa da canlı maç izleme kısmında bir çok uygulama kaliteli olmadığı için donarak yayın veriyorlar fakat bu yüzden inat box uygulaması diğer uygulamalara nazaran çok daha fazla tercih ediliyor çünkü kesintisiz maç yayınları sayesinde dilediğiniz gibi maçları seyredebiliyorsunuz.

İlgini çekebilir:  Tr Remote Apk İndir 2020 - Ücretsiz Canlı Maç İzle

İnat Box Apk İndir - Canlı Ücretsiz Maç İzlePin

İnat Box Apk İndir – Canlı Ücretsiz Maç İzle

Canlı ve ücretsiz olarak maç izleme olasılığı sunan inat box apk indir sayesinde dilediğiniz gibi maçları takip edebilirsiniz. Sadece süper lig maçları için değil, bir çok maçı takip edebileceğiniz gibi Avrupa ligi, Şampiyonlar ligi ve daha bir çok maç müsabakalarını uygulama üzerinden ücretsiz ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Bir çok maç yayını veren uygulama ve site olmasına rağmen bu işi inat box uygulaması kadar iyi yapabilen yok, bu sebeple bu kadar fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca, televizyonunuz akıllı televizyon ise bu sayede bu uygulamanın kurulumunu yapabilir ve televizyonunuz üzerinden seyredebilirsiniz.

İnat Box Hakkında Sorular

[wp-faq-schema accordion=1]

“İnat Box Full Apk İndir – Canlı Ücretsiz Maç İzle” üzerine bir yorum

Yorum yapın

4