Infinite Flight Simulator 18.06.0 Kilitleri Açık Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu60.1 MB
  • İşletim Sistemi"infinite-flight-simulator-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiFlying Development Studio LLC
qr code
  • Toplam İndirme : 726 views
HEMEN İNDİR

Infinite Flight Simulator oyunu uçak kullanacağınız bir simulator oyunudur. Eğer pilotluk gibi bi hevesiniz varsa ya da en azından uçak kullanmayı seviyorsanız Infinite Flight Simulator oyununu kesinlikle sizi öneririm. Çünkü diğer oyunlara göre en büyük artısı daha fazla detay içermesi ve gerçeğe yakın olması. Oyunda detayların yanında grafikleride gerçekten mükemmel hatta bilgisayar seviyesinde. Başlarda oyunda uçağı kontrol etmeniz ve kullanmanız zor olacak fakat zaman geçtikçe alışıyorsunuz.

Oyunda ünlü bölgelere sürüşler gerçekleştiriyorsunuz. Oyunda yapıcağınız bir şey yok bir çok şey var bu yüzden oyun sıkmadan ve aynı heyecanla devam ediyor. Bir çok maceraya atılacağınız ve etrafı gezeceğiniz bu oyunu kesinlikle indirmelisiniz. Her şeyiyle neredeyse kusursuz bir oyun diyebilirim zaten oynayınca anlayacaksınız. Bir mobil oyun içinde oldukça iyi bir grafiğe sahip. Oyunda kilitli olan şeyler olduğundan dolayı sizlere Infinite Flight Simulator oyununun kilitleri açık apksını sunuyoruz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.