Instagram 125.0.0.111 Apk İndir

Versiyon 125.0.0.111
Geliştirici Instagram Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut 28.6 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Instagram başlangıçta sadece bir filtre uygulaması olarak ortaya çıktı, fotoğraflarınıza filtreler yaptığınız bu uygulama ilerleyerek günümüzdeki halini aldı. Önceden sadece filtre yapmak için kullanılan bu uygulama şuan ise bizim telefon başında geçirdiğimiz sürenin çoğunu kaplayan bir sosyal medya uygulaması olan sohbet edebileceğiniz ve fotoğraf, hikayeler paylaşacağınız bir sosyalleşme platformu haline gelmiştir. İsterseniz kişisel hesap oluşturarak sadece arkadaşlarınızı ve sevdiğiniz sayfaları takip edebilir ve bunların paylaştıklarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Instagram yeni özellikleri ile birlikte Instagram üzerinden fotoğraf çekilirken bir çok farklı filtreyi uygulayabilirsiniz ve bunun yanı sıra artık kendi filtrenizi yaparak uygulamaya ekleyebiliyor ve başkalarının kullanmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu uygulamanın bu kadar popüler olmasının sebebi ise internetteki en yeni mizahlara, fotoğraflara ve en iyi videolara kolayca ulaşabileceğiniz ve bir çok ünlünün veya sevdiğiniz insanın günlük hayatında neler yaptığını görebileceğiniz bir uygulama haline gelmesidir. 7’den 70’e küçük büyük dinlemeden bir çok insanın kullandığı bu uygulama günlük hayatımıza işlemiş durumda.

İlgini çekebilir:  Reality TV 2021 Apk İndir

Türkçe dil desteğine sahip olan Instagram apk‘da isterseniz kişisel olarak kullanabiliyordunuz fakat işletme hesapları oluşturarak kendinize isterseniz bir mizah veya video sayfası açabilir veya tercihinize bağlı olarak işletmenize bir sayfa açabilir ve yönetebilirsiniz. Kolayca facebook, twitter gibi hesaplarınızla hesabınızı bağlayabileceğiniz ve orada kendi hesabınızı paylaşabileceğiniz bu uygulamada en yeni filtrelerle güzel fotoğraflar paylaşabilir veya arkadaşlarınızla sınırsız sohbet edebilirsiniz. En yeni şeyleri keşfetten takip edebileceğiniz Instagram apk indirin.

“Instagram 125.0.0.111 Apk İndir” üzerine bir yorum

Yorum yapın