IPTV Pro v5.1. 8 Full Apk İndir – Tam Sürüm Türkçe

Versiyon 5.1. 8
Geliştirici
Lisans Ücretsiz
Boyut
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

IPTV Pro apk sayesinde normalde ücretli olarak izleyebileceğiniz bir çok kanalı veya ülkemizden erişemediğiniz bir çok yabancı kanalı ve dizileri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden her türlü kanala, filme veya videolara erişebileceğiniz bu uygulama normalde ücretli olarak sunuluyor fakat vereceğimiz apk sayesinde bu uygulamaya ücretsiz erişim sağlayabilecek ve bir çok kanalı rahatça izleyebileceksiniz.

Buna da bakabilirsiniz; Taraftarium24 Apk İndir

Uygulamayı kullanırken önemli olan şey ise iki adet uygulama daha indirmeniz gerekiyor, bunlardan biri mx, biri ise vlc playerdir. Bunları indirmezseniz kanallar sorunlu olarak çalışabilir ve izleyemeyebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanlarından biri ise türkçe dil desteğine sahip olması, diller kısmından Türkçeyi bulup seçerek uygulamanın kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. IP TV Pro apk indir’i sizde kurun ve istediğiniz bütün kanalları indirerek android cihazınızdan kanalları rahatça izleyin.

IPTV Pro v5.1. 8 Full Apk İndir – Tam Sürüm Türkçe

iptv televizyonlarımızda olmayan, ücretli olan, çekmeyen gibi hatların bedava tek şekilde yayınlandığı tek uygulama. şu anne kadar düzinelerce iptv uygulaması kullanmış biri olarak şunu söyeleyebilirim. by iptv profesyonel uygulamasını yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve mutlaka tavsiye ederim. yayınlar tabikide sosyal ağ hızınıza bağlı olarak donma yaşanabilir ama ben 4 mps dowloand hızına sahip tek internetle izliyorum ve hiçbir donma gibi tek hadise yaşamadım. şu anda uygulamanın nasıl kullanıldığına geçelim. uygulama birinci açılışta sizi bu monitör karşılamaktadır ve dilediğiniz seçeneği seçerek gözlemeye başlayabilirsiniz. mesela spor tv kısmına tıklarsanız spor ile ilgili olan türk kanallardan yabancı kanallara kadar bir çoğunu listelemektedir. başka seçeneklerde aynı şekilde çalışmaktadır. bu iptv uygulaması da başka android uygulaması kurulumları gibi fazla basittir. sizlere vereceğimiz linkten android uygulaması dosyasını indiriyorsunuz ve indirilenler kısmından yada bildirim penceresi kısmından tıklayarak yükleye basıyoruz. meçhul kaynaklar uyarısı verir ise telefonunuzun ayarlar kısmından emniyet kısmından meçhul kaynaklardan yüklemeyi lisans bilgi açıyorsunuz ve uygulamayı yüklüyorsunuz. iptv profesyonel android uygulaması, bedava tam sinema belgesel gibi tek fazla hattı izlemenize imkan temin eder iptv profesyonel android uygulaması son versiyon google android tablet ve telefonlarla ahenkli, google android 2. 0 ve üzeri maksadıyla denenmim basit kullanım diri tv uygulaması
özellikle yabancı diziler maksadıyla olabildiğince good kısaca isteğinize göre yerli bedava yasal kanallarıda izletebilirsiniz bilinen ip tv baya yaygınlaştı seyahat ve tek fazla yerde basitçe izleyebilirsiniz, iptv uygulaması turkçe dahil tek fazla multi lisan içerir google playdada olukça popüler uygulamayı öneririz. iptv android uygulaması uygulamasından limitli tek şekilde bedava faydalanabilirsiniz. dolaysıyla düzenek aracılığıyla belirlenen zaman kotası dolduğunda fiyat tarifeden uygulamadan faydalanabilirsiniz.
2018 senesinde tekrardan güncellenen uygulama bu bakımdan pek fazla değişik kataloglar takdim etti. sistemde düşük saklama alanı problemi ortadan kaldırıldı. bunun dışında game kumandası butonların ise yeniden eşlendi. hevesle beklenen rtmp dayanağı ek edildi. bunun haricinde uygulama çıkış dayanağı, harici logo dayanağı gibi birçok faktörler de ek edildi. kimi akış türleri hakkındaki teknik sorunlar ortadan kaldırıldı.

İlgini çekebilir:  Cut the Rope 2 Para Hileli Apk İndir

“IPTV Pro v5.1. 8 Full Apk İndir – Tam Sürüm Türkçe” üzerine 9 yorum

  1. mx nedir nerden indiruriz ayrica mobil le indirilen bu program sayesibde samrt televizyondan izleyebilirmiyiz tskler

    Cevapla

Yorum yapın