Line 10.0.2 Full Apk İndir

Versiyon 10.0.2
Geliştirici LINE Corporation
Lisans Ücretsiz
Boyut Cihaza göre değişir
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Line Full Apk İndir uygulamasını Whatsapp Messenger’ın farklı bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz, her ne kadar ülkemizde fazla kullanılmasa da gene de seveni ve kullananı vardır die sizlerle paylaşma gereği duyduğumuz line apk indir uygulamasında rehberinizdeki kişilerle sınırsızca sohbet edebiliyor ve üstelik bu sohbetlerden hiçbir ücret kesilmiyor. Sadece internet bağlantınızın olması yeterli oluyor ve dilediğiniz kişiyle istediğiniz an mesajlaşabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla görüntülü sohbet başlatarak onlarla daha rahat anlaşabilir ve dilerseniz 4 kişilik gruplar halinde konferans görüşmesini görüntülü olarak sağlayabilirsiniz. Sadece buda değil, line apk uygulamasında 200 kişiye kadar gruplar oluşturabiliyor ve grubun davet linkini insanlarla paylaşıp onların gruba gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Bu uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalarından farkı ise bir zaman tüneline sahip olmanız diyebilirim, yani burada sadece bir mesajlaşmadan çok sosyal bir profil oluşturuyorsunuz ve burada isterseniz facebook veya instagramdaki gibi fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz. Yani diğer mesajlaşma uygulamalarından kendini ayıran en öne çıkan özelliği bu diyebiliriz line uygulamasının. Sizde eğer bu uygulamaya ihtiyaç duyuyor ve arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız tamamen güvenli bir şekilde line full apk indirin.

İlgini çekebilir:  PicsArt Photo Studio v9.20.0 Full Apk İndir

Yorum yapın