Love Story Games: Kissed by a Billionaire 1.0.21 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu82.9 MB
  • İşletim Sistemi"love-story-games-kissed-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiWebelinx Love Story Games
qr code
  • Toplam İndirme : 2.272 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Love Story Games: Kissed by a Billionaire kendi aşk hikayenizi yazacağınız bir simülasyon oyunudur. Bir kadın karakterini yönetiyorsunuz ve amacınız erkekleri tavlamak oluyor fakat tavlayacağınız erkekler zengin erkekler oluyor. Bunun için seçimlerinize dikkat etmelisiniz, karşınızdaki kişiyle ne konuşacağınız ve ne yapacağınız tamamen sizin seçimlerinize bağlı oluyor. Tabi karşınızdakini tavlayıp tavlayamayacağınız da bu seçeneklere bağlı kalıyor. Oyun içi para kazanmanız gerekiyor, bunun sebebi ise bakımınıza ve giydiklerinize dikkat ederek kendinizi güzelleştirmeli ve zengin erkekleri tavlamaya bir adım daha yaklaşmalısınız. Sadece görevler değil, erkeklerden de para alarak bu dediklerimi gerçekleştirebilme şansınız oluyor burada seçimleriniz devreye giriyor.

Adeta bir film izler gibi oyun oynuyorsunuz, bu oyunun avantajı ise seçimlerinize göre ilerlenmesi ve seçimlerinizin oyun üzerinde etkisi olmasıdır. Grafikleri gerçekten muazzam tasarlanmış, karakterlerin hislerini ve duygularını gerçekten iyi yansıtıyorlar. Kendi aşk hikayenizi yaşayacağınız ve bu sırada bir çok entrikayla uğraşacağınız bu sürükleyici aşk hikayesine sizde katılmak istiyorsanız oyunu para hileli apk olarak indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.