Memes Wars Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu109.4 MB
  • İşletim Sistemi"memes-wars-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiChaloApps
qr code
  • Toplam İndirme : 456 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Oyunda istediğiniz her şeyi yapmakta hür olmanız üzere her türlü kabahat işlemeniz serbesttir. Oyunda türlü araçları sürecek ve türlü silahları kullanabileceksiniz. Amacınız denetimini sağladığınız silahlı karakterle harita üstünde rakiplerinizle savaşmak ve bu bölgede kendinizi savunmaya çalışmaktır. Uzun vadeli oyun yapısı, dünyanın dört bir yanından rakipler, ebedi silahlı çatışmalar ve ilavesi sizleri bekliyor. Memes Wars Apk Apk’da bir Oyunudur, android için Memes Wars Apk‘nin son olarak versiyonunu direkt olarak indirin. Arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki başka oyuncularla oynayın * 30’dan çok otomobil, tank, motosiklet, helikopter. Parmaklarınızın ucunda açılmış bir dünya var, fizik yasaları üstünde tam kontrole sahipsiniz, değişik ebat ve yapıdaki pekç ok obje, askeri vasıtalar dahil pek çok vasıta, aniden çok hararetli silah ve sonsuz hareket özgürlüğü var. Araba, tank, helikopter ve motosiklet gibi değişik araçları kullanabilir, dostlarınızla değişik silahları kullanarak oynayabilirsiniz. Üstelik çok oyunculu büyük bir harita ve istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Oyunu para hilesiyle indirerek derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

Bunu değiştirebileceğiniz oyun modları dahi yer almakta. Yani özetle çok değişik kurallar kapsamında oyunu isteğinize göre oynayabilirsiniz. Çevredeki imkanları çok iyi tüketmelisiniz ve etrafınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü Memes Wars’dahi her doğrultu tamamıyla açılmış yani birisi size ateş ettiğinde arka kısmına saklanabileceğiniz çok çok dayanak bulunmuyor. Hemen Memes Wars para hileli mod apk‘yı indirin. Bol talih!

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.