Metal Slug Attack Sonsuz Puan Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu61.8 MB
  • İşletim Sistemi"metal-slug-attack-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiSNK PLAYMORE
qr code
  • Toplam İndirme : 447 views
HEMEN İNDİR

Metal Slug Attack oyunu hem savunma hem atak temalı bir savaş oyunudur. Oyunda kendi ordunuzu oluşturuyor, kendi askerlerinizi eğitiyor ve savunma için tanklar hazırlıyorsunuz. Oyunda tek yapacağınız şey saldırmak olmadığından size karşı olan bütün düşmanlara karşı hem saldırı hem savunma yapmanız gerekecek. Bu yüzden stratejinizi iyi planlamalı ve düşmanlara karşı ona göre hareket etmelisiniz.

Oyundaki ilk planınız ordunuzu geliştirmek olacak, ordunuz genişleyip güçlendikçe karşınızda hiçbir düşman duramayacak ve siz düşmanlarınızın önüne geçeceksiniz ve onlara kimin güçlü olduğunu gösterebileceksiniz. Oyunda bitmeyen aksiyon ve eğlence var. Sizde bu tarz strateji oyunlarını seviyor ve kendinize güveniyorsanız Metal Slug Attack oyununun puan hileli apksını indirebilirsiniz. Ayrıca oyunda bulunan Türkçe dil desteği sayesinde oyunu kolayca anlayabileceksiniz.

1458807623 metal slug attack ekran goruntusu 21458807680 metal slug attack ekran goruntusu 31458807664 metal slug attack ekran goruntusu 1

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.