Metal Slug Attack Sonsuz Puan Hileli Apk İndir

Versiyon 4.8.0
Geliştirici SNK PLAYMORE
Lisans Ücretsiz
Boyut 61.8 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Metal Slug Attack oyunu hem savunma hem atak temalı bir savaş oyunudur. Oyunda kendi ordunuzu oluşturuyor, kendi askerlerinizi eğitiyor ve savunma için tanklar hazırlıyorsunuz. Oyunda tek yapacağınız şey saldırmak olmadığından size karşı olan bütün düşmanlara karşı hem saldırı hem savunma yapmanız gerekecek. Bu yüzden stratejinizi iyi planlamalı ve düşmanlara karşı ona göre hareket etmelisiniz.

Oyundaki ilk planınız ordunuzu geliştirmek olacak, ordunuz genişleyip güçlendikçe karşınızda hiçbir düşman duramayacak ve siz düşmanlarınızın önüne geçeceksiniz ve onlara kimin güçlü olduğunu gösterebileceksiniz. Oyunda bitmeyen aksiyon ve eğlence var. Sizde bu tarz strateji oyunlarını seviyor ve kendinize güveniyorsanız Metal Slug Attack oyununun puan hileli apksını indirebilirsiniz. Ayrıca oyunda bulunan Türkçe dil desteği sayesinde oyunu kolayca anlayabileceksiniz.

İlgini çekebilir:  Sonic Dash 2: Sonic Boom 2.0.0 Hileli Apk İndir

1458807623 metal slug attack ekran goruntusu 2Pin1458807680 metal slug attack ekran goruntusu 3Pin1458807664 metal slug attack ekran goruntusu 1Pin

Yorum yapın