Minecraft Earth 0.25.0 Full Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu65.9 MB
  • İşletim Sistemi"minecraft-earth-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiMojang
qr code
  • Toplam İndirme : 699 views
HEMEN İNDİR

Minecraft Earth oyunu gerçekten çok iyi düşünülmüş ve teknolojinin iyi kullanıldığı bir oyundur. Şuan için erken erişim olduğundan dolayı herkes tarafından indirilebilir bir oyun değil, bu sebeple sizlere full hileli apksını sunuyoruz fakat bu oyunda hileye gerek yok sadece lisans kontrolünü kaldırdık. Minecraft Earth apk indir oyununda yapacağınız şey telefonunuzu elinize alıp istediğiniz bir yere götürün. Tamamen minecraftta bulunan blok ve hayvanları gerçek dünyadaymış gibi evinizin içerisine yanıstacaksınız ve telefonda bunu görüntüleyeceksiniz, oyunun amacı minecraft dünyasını gerçek dünyaya yansıtmak. Oyunun en iyi yanlarından biri ise bu oyunun arkadaşınızla beraber oynarken aynı ekranda ikinizin yaptığı şeyleri görüntüleyebilecek olmanızdır.

Pokemon Go oyununu biliyorsunuzdur, o oyunda pokemonları gerçek dünyadan topluyordunuz fakat bu oyunda öyle yapmak yerine minecraft oyununun içeriğini gerçek dünyaya taşıyorsunuz. Tam erişim olarak piyasaya çıktığında gerçekten çok ses çıkartacak bir oyun olacağa benziyor. Eğer bu oyunu kapalı betada deneyimlemek isterseniz hemen bu oyunu full lisanslı olarak indirebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.