Minecraft Pocket Edition v1.12.0.11 Full Apk İndir
1/4 - (1 vote)
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu36.7 MB
  • İşletim Sistemi"mcpe112011mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiMojang
qr code
  • Toplam İndirme : 10.120 views
HEMEN İNDİR

Minecraft oyunu neredeyse herkesin bildiği bir oyundur. Mojang’ın yapımcıları tarafından yapılan bu oyunda bir adada oyuna başlıyorsunuz ve bu adadaki her şeye sahipsiniz fakat adada sizden başka canavarlarda var bunlardan saklanmalı ve bir yaşam alanı oluşturmalısınız. Adadaki her şeye sahipsiniz fakat bunları almak için uğraşmanız ve keşfetmeniz gerekiyor. Kimi zaman ıssız mağaralara girip canavarlarla yüzleşerek madenleri toplamalı,kimi zamanda zararsız hayvanlardan kendinize yemek edinmelisiniz.

Çoğu kişinin severek oynadığı minecraft oyununda yapabileceklerinizin neredeyse sınırı bulunmuyor,tarımdan hayvancılığa hayvancılıktan savaşa her şeyi içeren bir oyun. Sizin amacınız gerekli eşyaları toplayarak hem kendinize bir ev inşa edip yaşam alanı oluşturmak,hemde karnınızı doyurmak için gerekli yemekleri elde etmek. Bunun yanında akşamları size tehlike yaratabilecek zombiler vb. canavarlar bulunuyor, bunlardan kendinizi korumak için kendinize zırh ve silah yapıp bunları kuşanmalısınız. Bilgisayar versiyonunda bunlar bir nebze kolay olsa da mobil versiyonunda biraz zorlayabiliyor. Fakat bu eğlenceli oyunu sizde oynamak istiyorsanız hemen sitemizden Minecraft PE v0.15.0 Build 2 Apk’yı ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

 

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.